Aktualności‎ > ‎Archiwum‎ > ‎2014/2015‎ > ‎

DEBATA SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH

10 grudnia 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się debata Samorządów Uczniowskich. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Ania Kowalczyk- Przewodnicząca SU, Dawid Pakos- zastępca oraz Wiktor Bogucki, zastępujący sekretarza SU- Aleksandrę Gołąbek. Opiekę sprawowała p. Prędkiewicz.

Jako pierwsi mieliśmy okazję pokazać prezentację, w której przedstawiliśmy działalność naszego Samorządu. Nie obyło się bez stresu, wywołanego obecnością takich gości jak p. Zdzisław Lis- Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno oraz p. Edyta Woźniak- Dyrektor Zespołu Administracyjno-Ekonomicznego Szkół Gminy Piaseczno.

W kolejnej części debaty odbyła się dyskusja nt. : „Działalność Samorządu Szkolnego – oczekiwania a rzeczywistość”. Na koniec odbyła się prelekcja dotycząca zjawiska cyberprzemocy, którą poprowadziły organizatorki spotkania: p. J. Kotarska
i p. A. Walenciak.

Byliśmy tak zachwyceni atmosferą, że nawet nie zauważyliśmy jak szybko upłynął czas.