Aktualności‎ > ‎Archiwum‎ > ‎2014/2015‎ > ‎

ŚLUBOWANIE KLAS 1

14 października 2014 r., w Dzień Komisji Edukacji Narodowej, odbyło się uroczyste Ślubowanie klas I. Ze względu na dużą liczbę uczniów, uroczystość została podzielona na dwie tury. Podekscytowane pierwszaki ślubowały dbać o dobre imię naszej Szkoły oraz, że będą wzorowymi uczniami. Dzieci otrzymały swój pierwszy dokument- legitymację szkolną i na pamiątkę tego ważnego dnia, prezenty od Rady Rodziców- książki. Podczas Akademii wystąpił zespół taneczny pod przewodnictwem Pani Danuty Jagnickiej. O oprawę muzyczną zadbała Pani Anna Sambierska z chórem Allegro, a o nagłośnienie Pan Artur Czubacki. Uroczystość swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście Pan burmistrz Zdzisław Lis, emerytowani Nauczyciele naszej Szkoły oraz przedstawiciele Rady Rodziców.