Aktualności‎ > ‎Archiwum‎ > ‎2014/2015‎ > ‎

SZKOLNE JASEŁKA

Do szkoły przybyli zaproszeniu goście, w tym pani Katarzyna Wypych przewodnicząca Komisji Oświaty, pan Piotr Obłoza przewodniczący Rady Miejskiej, radny Michał Rosa oraz pan Krzysztof Kasprzycki, asystent burmistrza Zdzisława Lisa. Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali z rodzicami piękny spektakl, a chór szkolny zaśpiewał tradycyjne kolędy i pastorałki. Wszyscy zgromadzeni mogli podziwiać wystawę szopek wykonanych przez uczniów. Nastrój świąteczny panował do późnych godzin wieczornych. Każdy mógł kupić wykonaną ręcznie ozdobę świąteczną, stroik na wigilijny stół różne słodkości i prezenty.
Z inicjatywy Rady Rodziców powstała także Karczma, w której podawano ciepłe posiłki.
Na zakończenie odbyło się spotkanie wigilijne dla nauczycieli i pracowników szkoły oraz zaproszonych gości. Wśród nich znaleźli się emerytowani pracownicy szkoły.
Dzięki dużemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli i innych pracowników szkoły uroczystość była bardzo udana.

Szkolne Jasełka w obiektywie 13.12.2014 r.