Aktualności‎ > ‎Archiwum‎ > ‎2014/2015‎ > ‎

UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD

W piątek 29.05.15 r. o godz. 18.00 w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w gminnych konkursach: literackim na blog „Ale heca! Dzień z życia ucznia”, matematycznym „SuperRachmistrz”, plastycznym „Bawimy i uczymy się razem - uczeń niepełnosprawny w szkole” oraz „Moja bajkowa książka”. Na uroczystość przybyli laureaci wraz z rodzinami, nauczyciele oraz pani Hanna Kułakowska-Michalak – zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie nagród, ale na pewno w pamięci zebranych zostaną występy uczniów naszej szkoły – zespołu Wild Child, Jakuba Góralskiego z kl. 5a, Julii Trzpil z 6h oraz Adama Błażejczyka z 3g.
Nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursach w przyszłym roku szkolnym.