Aktualności‎ > ‎Archiwum‎ > ‎

2015/2016


UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 

 • godz.   8:00 - klasy 2
 • godz.   9:00 - klasy 1 
 • godz. 10:00 - klasy 3
 • godz. 11:00 - oddziały "0"
 • godz. 12:00 - klasy 4
 • godz. 13:00 - klasy 5
 • godz. 14:00 - klasy 6

RADA PEDAGOGICZNA

23 sierpnia 2016 r. godz.17.00 – Rada Pedagogiczna w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno.

WOLONTARIUSZKI Z DALEKICH KRAJÓW UCZĄ DZIECI NA PÓŁKOLONIACH

W ramach projektu Polish Paths wolontariuszki z egzotycznych krajów prowadzą zajęcia podczas półkolonii w Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie.

Do udziału w projekcie zachęciła Gminę Piaseczno organizacja AIESEC realizująca od wielu lat Międzynarodowy Program Wolontariatów Global Citizen Poland. Koordynatorem przyjęcia wolontariuszy z ramienia gminy zostało Biuro Promocji i Informacji, a gości zaprosiła do udziału w swoich półkoloniach Szkoła Podstawowa nr 5.

Wolontariuszki pracują z dziećmi w budynku filii „piątki” przy ul. Orężnej od 18 lipca. Są to trzy studentki, które przybyły do Polski z bardzo egzotycznych krajów:  Algierii, Sri Lanki i Indonezji. W następnym tygodniu od 25 lipca gościć będziemy reprezentantki Turcji, Chin i Maroka.

Zgodnie z celem projektu, jakim jest m.in. zainteresowanie innymi kulturami, wolontariuszki przeprowadzają  prezentacje i zajęcia przybliżające tradycję i język swoich krajów, uczą także dzieci języka angielskiego. Prowadzą też zajęcia plastyczne, podczas których półkoloniści zdążyli już wykonać wizytówki w obcych językach oraz spódniczki z bibuły nawiązujące do tradycyjnych strojów regionalnych.

- Wszystkie zajęcia cieszą się wśród dzieci dużym powodzeniem, a wolontariuszki są czułe i opiekuńcze w stosunku do dzieci. Zawsze punktualnie przychodzą na zajęcia, bawią się z dziećmi, są otwarte, radosne i pełne entuzjazmu – mówi Dorota Marciniak, wicedyrektor szkoły przyjmującej wolontariuszki. – W naszym biurze realizujemy lub pomagamy w realizacji różnorodnych projektów z udziałem osób z innych krajów. Tym razem wspieramy studencki wolontariat międzynarodowy, dzięki któremu codzienne zajęcia na półkoloniach są bardzo urozmaicone, a dzieci mają okazję przełamać bariery międzykulturowe – podkreśla Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji.


WYKAZ PODRĘCZNIKÓW ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I KLAS 1-3 W ROKU SZK. 2016/2017 - podręczniki


SZKOŁA DOBREGO WYCHOWANIA

Nasza szkoła zdobyła tytuł w Ogólnopolskim Konkursie SZKOŁA DOBREGO WYCHOWANIA. Na ten tytuł pracowaliśmy przez 6 miesięcy realizując wytyczone zadania. 

OGŁOSZENIE

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 im. K.K. Baczyńskiego zatrudni od 1.09.2016 r. nauczyciela wspomagającego do klasy integracyjnej na pełny etat.
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres m.plaszewska@sp5piaseczno.pl.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW KLAS 4-6 W ROKU SZK. 2016/2017 - podręczniki


WYPRAWKA DO KLASY 1 W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 - wyprawka


DZIEŃ BEZ PRZEMOCY - szczegóły


ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Zakończenie roku szkolnego dla klas 1-5 w szkole przy ul. Szkolnej odbędzie się dnia 
24 czerwca w godz.:
 • godz. 10.00 - klasy 1
 • godz.   8.00 - klasy 2 
 • godz. 12.00 - klasy 3 
 • godz. 14.00 - klasy 4 
 • godz. 15.00 - klasy 5
Zakończenie roku szkolnego dla oddziałów przedszkolnych i klas 6 odbędzie się dnia
23 czerwca w godz.:
 • godz. 16:00 - oddziały przedszkolne 
 • godz. 17:30 - pożegnanie uczniów klas 6

SZANOWNI PAŃSTWO

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na najpopularniejszy film zrealizowany podczas warsztatów Studio Filmoteki Szkolnej „Zabytkomania”.
W dniach 25 kwietnia – 5 maja 2016 roku w pięciu miejscowościach w Polsce – Tarnowie, Przemyślu, Zamościu, Lublinie i Piasecznie – odbyły się dwudniowe warsztaty Studio Filmoteki Szkolnej „Zabytkomania”. Zapraszamy do zapoznania się z efektem pracy uczniów, którzy po zajęciach dotyczących lokalnego dziedzictwa kulturowego zrealizowali krótkie felietony pod opieką profesjonalistów. Filmy biorą udział w specjalnym głosowaniu internautów. Plebiscyt trwa do 30 czerwca 2016 roku.
Nagroda za zrealizowanie najpopularniejszego felietonu wręczona zostanie 29 września 2016 roku podczas Gali drugiej edycji konkursu „Zabytkomania” organizowanej w kinie Kultura w Warszawie.

Zachęcamy do głosowania na film uczniów z Piaseczna. 

http://filmotekaszkolna.pl/zabytkomania


KLASY 1 I ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE 2016/2017

Szanowni Państwo,
Dnia 05.07.2016 r. zostaną podane do Państwa informacji listy uczniów przyjętych do oddziałów przedszkolnych i klas 1 w roku 2016/2017 z podziałem na klasy i wychowawców. Ze względu na ochronę danych osobowych listy będą dostępne tylko
w gablocie szkolnej.

PODZIĘKOWANIE BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY PIASECZNO


SZANOWNI PAŃSTWO

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące organizacji pracy w klasach pierwszych w roku szkolnym 2016/2017, w którym wezmą udział przyszli wychowawcy klas.
Spotkanie odbędzie się 22 czerwca o godzinie 19.00 w stołówce SP nr 5, przy
ul. Szkolnej 14.

WYNIKI KONKURSU ,,MÓJ ANIOŁ STRÓŻ” - wyniki


FOTORELACJA Z JUBILEUSZU SZKOŁY - galeria


LATO W MIEŚCIE

Szanowni Rodzice, została zamknięta lista uczestników akcji Lato w mieście 2016.
Informacji o kwalifikacji dziecka udziela sekretariat szkoły przy ulicy Orężnej 3b.
Pani Ewa Ciborek - intendent - rozpoczęła przyjmowanie wpłat.

SZANOWNI PAŃSTWO

Serdecznie zapraszamy Wszystkich do uczestnictwa w obchodach jubileuszu 50 -lecia naszej szkoły za pośrednictwem internetu. Cała uroczystość będzie transmitowana
on-line. 
50 Lat Szkoły podstawowej w Piasecznie


LIST MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY - podziękowanie


KOCHANI UCZNIOWIE!

Żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniajcie każdą chwilę tak, by zawsze wspominać ją
z radością i sentymentem.
Czerpcie pozytywną energię ze słońca, kapiącego deszczu
i puszystego śniegu oraz szczerego uśmiechu innych ludzi.
Codziennie znajdujcie w sobie siłę, entuzjazm, 
mądrość, wyrozumiałość oraz szacunek do innych ludzi.
Żyjcie najpiękniej jak umiecie.
Spełniajcie swoje marzenia i bądźcie szczęśliwi!!!
Piaseczno, 1 czerwca 2016 r.

Dyrekcja i wszyscy pracownicy szkoły

UWAGA!

W związku z nadchodzącym końcem roku szkolnego wypożyczenia książek w bibliotece szkolnej będą możliwe do dnia 10 czerwca. Bardzo prosimy o zwrot wszystkich książek
do biblioteki do dnia 20 czerwca 2016 r.

AKCJA LATO W MIEŚCIE - Regulamin
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „KARTKA DLA CIEBIE”


SZANOWNI RODZICE

Uprzejmie informujemy, że zebrania klasowe klas 2(g-o) oraz 3g zostają przeniesione z dnia 18.05.2016r. na dzień 30.05.2016r.  

AKCJA LATO W MIEŚCIE

Deklaracje uczestnictwa dziecka w akcji Lato w mieście przyjmuje sekretarz szkoły przy ulicy Orężnej 3b w dniach 19-30 maja 2016r. (w godzinach pracy sekretariatu tj. 7.30-15.30).

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU „MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA - PROJEKT OKŁADKI” - wyniki


AKCJA LATO W MIEŚCIE

Drodzy Rodzice,
w dniach 18-29 lipca 2016 r. organizujemy dla uczniów klas 1-3 akcję Lato w mieście.
Ze względu na prace trwające od 27 czerwca do 31 sierpnia 2016 r.: renowacja instalacji elektrycznej - ostatni etap oraz odwodnienie i osuszenie budynku przy ulicy Szkolnej 14, akcja odbędzie się w szkole przy ulicy Orężnej 3b.
Specyfika budynku obliguje nas do przyjęcia tylko uczniów klas młodszych.
Odpłatność za posiłki (śniadanie i obiad) wynosi 5 zł i jest płatna u intendenta przy ulicy Orężnej do dnia 24 czerwca 2016 r.

O przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.

Deklaracje uczestnictwa oraz szczegóły dotyczące akcji zostaną podane w czasie majowych zebrań.
Deklaracje zbiera do dnia 30 maja 2016r i wszelkich informacji udziela sekretarz szkoły przy ulicy Orężnej.

SUKCES!!!

Uczeń naszej szkoły MIKOŁAJ HODYRA z klasy 6i zajął IV miejsce na szczeblu wojewódzkim w XXXIX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej dla młodzieży pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom".
Gratulujemy

DNI MATEMATYKI

W dniach 4-6 maja odbyły się Dni Matematyki, podczas których można było obejrzeć prace wykonane przez uczniów klas 4-6, przedstawiające świat z matematycznego punktu widzenia. Wystawa pt. "Symetria wymalowana na twarzy" oraz "Ale w koło jest wesoło" przygotowana przez...


225 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

29 kwietnia 2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przygotowały ją...

DZIEŃ ZIEMI PALĄCY TEMAT - NISKA EMISJA

W dniach 20- 22.04.2016 roku w Naszej Szkole obchodziliśmy Dni Ziemi pod hasłem Palący Temat- Niska Emisja! 
Zespół przyrodniczy przygotował konkurs, którego celem było nie tylko zainteresowanie uczniów światem przyrody, bogactwem i pięknem, ale i problemami wynikającymi z zanieczyszczenia środowiska oraz...

KONKURS FOTOGRAFICZNY "DANE OSOBOWE NA CO DZIEŃ"

W codziennym życiu często jesteśmy nieświadomi, że ze zwykłymi czynnościami jak odebranie paczki od kuriera, wizyta u lekarza czy wypożyczenie roweru może wiązać się z wykorzystywanie naszych danych osobowych. Dlatego zapraszamy do zabawienia się w fotoreporterów, którzy w formie zdjęć lub fotoreportażu przedstawią sytuacje z życia codziennego - w szkole, w domu, w sklepie, w których mamy do czynienia z używaniem naszych danych osobowych. Konkurs ma na celu uczulić dzieci i młodzież, żeby były świadome w jakich sytuacjach powinny szczególnie chronić swoje dane osobowe i nie dać ich wykorzystywać, kiedy nie jest to niezbędne. 

Na prace czekamy do 13 maja 2016 r.

Informacje u p. Anny Małeckiej


BEZPIECZNA MAMA

https://sites.google.com/a/sp5piaseczno.pl/www/aktualnosci/bezpieczna-mama/SUPERMAMA%20plakat.jpg?attredirects=0&attachauth=ANoY7coeY7Pfd2M6XXCJeDUS-q67_kdHH3hBRKEm8GRJuGe3tzh69JakccZakVUvBwvRDNM7b10aqm4sdDQU6B3bx-IKorArQIVVtPw6GD5oDhcqZE6nlkcqSQtGx6Gdos-WAv69B9VIsWGDqBkIQ4gEKIJaoRg0AivhdRIOskfdYZmS6WYvPI8AokOUHgBkjG-byCg0JP9OthqPeyW_IsYqQiCvUSSfn3O1UrmCi2jcOVyyCI7IkERAjdPZquL50EfMKncOo4bw

Wszechnica Rodzica przy Centrum Kultury w Piasecznie oraz Komenda Powiatowa Policji, zapraszają na cykl bezpłatnych spotkań dla mam, kobiet, podczas których zostaną omówione problemy dotyczące bezpieczeństwa małych dzieci. Zaplanowane są na 12,13 i 18 maja w godzinach wieczornych. Spotkania zostały podzielone na trzy bloki: ogólne zasady bezpieczeństwa oraz pierwsza pomoc, samoobrona kobiet, oraz blok psychologiczno-pedagogiczny.


Spotkania są bezpłatne.
Informacje i zapisy pod nr tel. 798 248 859
lub w recepcji Przystanku Kultury tel. (22) 716 79 62SUKCES!!!

Z radością zawiadamiamy, iż drużyna uczniów klasy 3h w składzie:
 • Karol Cegielski
 • Wojciech Deka
 • Patryk Stachura
 • Szymon Surmacz 

zajęła II miejsce w Gminnym Konkursie Przyrodniczym "Z przyrodą za pan brat".


KONKURS PLASTYCZNY "JEDZ ZDROWO. WARZYWA I OWOCE"

Laureatami Konkursu Plastycznego "Jedz zdrowo. Warzywa i owoce" zostali:
 • Bartłomiej Stępień 3f - I miejsce
 • Anna Kucharska 3i - III miejsce
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursach.
Dyrekcja i nauczyciele

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
„BÓG WSZECHMOGĄCY W OTACZAJĄCYM NAS ŚWIECIE” - szczegóły


ELIMINACJE DO DNIA SPORTU - harmonogram


UROCZYSTY APEL Z OKAZJI 225 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Serdecznie zapraszamy Dyrekcję, Nauczycieli, Rodziców oraz Uczniów klas lll-Vl na uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, który odbędzie się 29 kwietnia 2016 r. podczas piątej i siódmej godziny lekcyjnej w hali sportowej naszej szkoły.

Grupa teatralna "ALPHA" oraz zespół muzyczny "ALLEGRO" 
wraz z opiekunami

WIELKIE SUKCESY SPORTOWE

Na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Ostrołęce, jako trzeci linię mety przekroczył Adam Chryścina kl. 6h zdobywając brązowy medal Mistrzostw Województwa Mazowieckiego.

Reprezentacja piłkarska SP 5 stanęła do walki z drużynami z 8 szkół z naszej gminy. Zdobywając kolejne zwycięskie bramki zostali Mistrzami Gminy. Teraz trzymamy kciuki
w zawodach powiatowych, które odbędą się 27 kwietnia.

Nasza drużyna pływacka po zdobyciu tytułu Mistrzów Gminy ruszyła na podbój powiatu, gdzie zdobyli srebro, a 19 kwietnia wystartowali w zawodach międzypowiatowych gdzie uzyskaliśmy historyczny awans do WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W PŁYWANIU SZTAFETOWYM!!!

KONFERENCJA "BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA Z CUKRZYCĄ"

Fundacja Wsparcie i Rozwój zaprasza dyrektorów, nauczycieli wszystkich typów szkół
i placówek oraz rodziców na jednodniową konferencję 
Bezpieczeństwo dziecka
z cukrzycą w szkole/przedszkolu. 

Termin 12 maja 2016r.

Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie ul. Banacha 1, sala im. prof. B. Olszewskiego

WIELKI SUKCES!!!

Z radością zawiadamiamy, iż laureatami Gminnego Konkursu "Mistrz Matematyki" zostali:
 • Jan Dąbrowski 3h - I miejsce
         oraz
 • Damian Błażejczyk 3a - wyróżnienie
 • Tomasz Kosiec 3a - wyróżnienie
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.
Dyrekcja i nauczyciele

KOMITET OCHRONY PRAW DZIECKA ZAPRASZA NA BEZPŁATNY PRAWNY WYKŁAD OTWARTY  - szczegóły


WIELKI SUKCES!!!

Z radością informujemy, że laureatami Gminnego Konkursu Matematycznego „Młody Tales” zostali: 
na poziomie klas piątych: 
 • Amelia Xiao z kl. 5h- II miejsce,
natomiast na poziomie klas szóstych:
 • Jakub Klukowski z kl. 6d - I miejsce
 • Weronika Bożek z kl. 6h - III miejsce
Gratulujemy!!!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.
Zespół matematyczny

TYDZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO 9 – 13 MAJA 2016

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do czynnego udziału w projekcie z języka angielskiego.


10 maja we wtorek odbędzie się przedstawienie na temat Wielkiej Brytanii, które przygotuje klasa V i wraz z wychowawcą a młodsze klasy zaprezentują piosenki w języku angielskim.

W tym dniu każdy uczeń i nauczyciel naszej szkoły będzie mógł ubrać się w barwy danego kraju, przebrać się za znaną postać lub zwierzę z danego kraju anglojęzycznego.

Uczennice z klasy VI h przygotują loterię fantową, w której będzie można wygrać coś słodkiego.


A oto zadania dla poszczególnych klas:


Klasy 0-3 wykonują prace przedstawiające flagi i symbole poszczególnych krajów:


 • Klasy 0-1 flagi i symbole Wielkiej Brytanii.

 • Klasy 2 flagi i symbole USA.

 • Klasy 3 flagi i symbole Australii.

Z prac będzie wykonana wystawa na korytarzu.


Klasy 4-6 wykonają makiety znanych miejsc lub postaci poszczególnych krajów:


 • Klasy 4 Wielkiej Brytanii.

 • Klasy 5 USA.

 • Klasy 6 Australii.

Pracę będzie można podziwiać na korytarzu przy głównym wejściu budynku SP 5 przy ul. Szkolnej.

Prace proszę przynosić do 6 maja do piątku do nauczycieli języka angielskiego.


Życzymy przyjemnej zabawy !


Nauczyciele języka angielskiego


SPRAWOZDANIE Z PRZEBIEGU POWIATOWEGO ETAPU KONKURSU RECYTATORSKIEGO „WARSZAWSKA SYRENKA” - szczegóły


FESTYN "DZIEŃ NIEBIESKICH SERC"

3 kwietnia 2016 r. Fundacja Labor Kids zorganizowała festyn „Dzień Niebieskich Serc”
w Światowy Dzień Autyzmu. Przedstawiciele naszej szkoły pomagali w jego organizacji
w ramach wolontariatu.

PŁYWALNIA GOSIR

Informujemy, że pływalnia zaczyna funkcjonować od środy 06.04. Dodatkowo w środę odbędą się zawody pływackie w godz. 10:30-12:30.€ Grupy, które w tym czasie mają zajęcia, prosimy o nieprzychodzenie.

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE GMINNYM DLA KLAS I-VI "MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA - PROJEKT OKŁADKI" - szczegóły


NASZE SUKCESY!!!

Gratulujemy Aleksandrze Szydłowskiej uczennicy klasy II J, która zajęła I miejsce w konkursie recytatorskim podczas VIII Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce.

SZANOWNI PAŃSTWO!

Przypominamy, że 5 kwietnia br. zostanie w szkole przeprowadzony sprawdzian szóstoklasisty. Zdający przychodzą do szkoły o godzinie 8.15, powinni mieć przy sobie dokument stwierdzający tożsamość (np. legitymację szkolną) i okazać go w razie potrzeby. Obowiązuje zmiana obuwia i strój galowy.

Sprawdzian jest podzielony na dwie części.

1. Część pierwsza, która rozpoczyna się o godzinie 9.00 i obejmuje: język polski i matematykę. Uczniowie wchodzą do klas o godzinie 8.30. Zdający piszą tę część w łącznym czasie 80 minut (wydłużonym nie więcej niż do 120 minut).

2. Część druga, która rozpoczyna się o godzinie 11.45 – język nowożytny (w naszej szkole język angielski). Uczniowie wchodzą do klas o godzinie 11.15. Zdający piszą tę część w czasie 45 minut (wydłużonym nie więcej niż do 70 minut).

W przerwie między jedną a drugą częścią sprawdzianu, uczniowie nie opuszczają budynku szkoły.

W celu zapewnienia uczniom optymalnych warunków do pisania, w czasie trwania sprawdzianu, czyli w godzinach: 8.30 – 13.00, budynek szkoły przy ul. Szkolnej będzie zamknięty. Prosimy, aby Państwo nie planowali w tych godzinach wizyty w szkole.

W tym dniu nie ma obiadów a świetlica funkcjonuje tylko przy ulicy Sikorskiego i Orężnej.

Jednocześnie informujemy, że w tym dniu zajęcia ze specjalistami zostają odwołane.
LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH
DO GMINNEGO ETAPU 39 KONKURSU RECYTATORSKIEGO "WARSZAWSKA SYRENKA" - szczegóły


WIELKANOCNY TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT - szczegóły


WYNIKI KONKURSU „NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA LUB KARTKA Z ŻYCZENIAMI ŚWIĄTECZNYMI” - szczegóły


PIERWSZY DZIEŃ WIOSNYWiosna, cieplejszy wieje wiatr,
my w kolorze pędzimy w świat!!!


Przypominamy, że uczniowie 
nauczyciele przychodzą do 
szkoły ubrani w trzech kolorach: 
zielonym, żółtym i czerwonym.
Powitajmy w ten sposób Panią Wiosnę!


BEZPŁATNE WARSZTATY DLA RODZICÓW- OSTATNIE WOLNE MIEJSCA. RUSZAMY OD 23.03.2016R. - szczegóły


PROGRAM 500+

Wniosek do pobrania tutajWYNIKI SZKOLNYCH ELIMINACJI KONKURSU RECYTATORSKIEGO "WARSZAWSKA SYRENKA"

Informujemy, że do II etapu konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka" awansowali:
Adam Błażejczyk, kl. 4g
Marta Bonder, kl. 6g
Julia Dąbrowska, kl. 4g
Mikołaj Hodyra, kl. 6i

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki 4 kwietnia podczas eliminacji gminnych.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.
Nauczyciele języka polskiego

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY SUPERRACHMISTRZ KL. 4-6

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie wraz z organizatorami serdecznie zaprasza na gminny konkurs matematyczny SuperRachmistrz.

Prosimy o potwierdzenie udziału szkoły w/w konkursie do dnia 20 marca 2016r. oraz przesłanie listy uczniów zakwalifikowanych do etapu gminnego (dwie osoby na klasę, wzór w załączeniu) drogą elektroniczną na adres r.wojcik@sp5piaseczno.pl do dnia 4 kwietnia 2016 roku.

Etap gminny konkursu odbędzie się w naszej szkole dnia 23 kwietnia 2016 roku (sobota) o godzinie 9.00.
Zapraszamy nauczycieli matematyki do pracy w komisji konkursowej.

Organizator konkursu:
Zespół matematyczny

SPRAWOZDANIE Z „WARSZTATÓW PIERWSZEJ POMOCY”

W dniach 29.02 – 4.03.2016 odbyły się w naszej szkole „Warsztaty Pierwszej Pomocy” dla uczniów klas VI – tych. W zajęciach wzięło udział 190 uczniów. Celem warsztatów było nabycie wiedzy i...

Wielki sukces!!!

Z radością zawiadamiamy, że laureatami Gminnego Konkursu Recytatorskiego 
„Wierszyki łamiące języki” zostali:

Mikołaj Hodyra 6i – I miejsce
oraz
Adam Błażejczyk 4g – wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.
Dyrekcja i nauczyciele

WYSTAWA Z OKAZJI NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - galeria