ODWOŁANE ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

Zajęcia logopedyczne prowadzone przez panią Joanną Żmudzką-Szyprzak są odwołane do 10 lutego 2017 r.

ODWOŁANE ZAJĘCIA

Z powodu choroby p. Anny Sambierskiej zajęcia chóru "ALLEGRO" w tym tygodniu (1 i 2 lutego) są odwołane.

ODWOŁANE ZAJĘCIA Z GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej które prowadzi pani Wanda Podgórska są odwołane do 10 lutego 2017 r.

ODWOŁANE ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

Zajęcia prowadzone przez panią Alicję Szostakowską w dniu 25 stycznia 2017 r. są odwołane
Zajęcia prowadzone przez panią Izabelę Kaczorek-Turos są odwołane do 27 stycznia 2017 r.

ODWOŁANE ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

Zajęcia rewalidacyjne prowadzone przez panią Agnieszkę Kabić są odwołane do 27 stycznia 2017 r.

ODWOŁANE ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

Zajęcia logopedyczne prowadzone przez panią Martę Pycka zostają odwołane z powodu nieobecności nauczyciela w dniach 23-27 stycznia 2017 r.

LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ DO RODZICÓW - list

ODWOŁANE ZAJĘCIA Z SOCJOTERAPEUTYCZNE

Zajęcia socjoterapeutyczne które prowadzi Pani Ewa Głąb  są odwołane do 20 stycznia 2017 r.

PODSUMOWANIE GÓRY GROSZA

Akcja Góra Grosza została zakończona. Zebraliśmy kwotę 2657,66 zł. Dziękujemy za dobre serca, które pochylają się nad tymi, którzy potrzebują pomocy.
Mały Samorząd Uczniowski

ODWOŁANE ZAJĘCIA Z PEDAGOGIEM

Zajęcia z pedagogiem które prowadzi Pani Marzena Jarząbek-Witkowska są odwołane do 12 lutego 2017 r.

ODWOŁANE ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM

Zajęcia z psychologiem które prowadzi Pani Diana Baranowska są odwołane do 18 stycznia 2017 r.

ODWOŁANE ZAJĘCIA Z GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej które prowadzi Pani Wanda Podgórska są odwołane do 18 stycznia 2017 r.

PRZEDSTAWIENIE NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Z okazji 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grupa teatralna "Alpha" przygotowała krótkie przedstawienie pt. "Szkoła na wesoło", które odbyło się 13 stycznia o godz. 17:00 w hali sportowej. W zabawny sposób pokazano...

Ogłoszenie

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 im. K.K. Baczyńskiego zatrudni od 1 lutego 2017 r. nauczyciela wspomagającego wraz z rewalidacją na pełny etat (24 godz).
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres sp5pias@wp.pl

Ogłoszenie

Informujemy, że od dnia 26 stycznia 2017 do 10 lutego 2017r. zajęcia z p. Katarzyną Miller-Sokół są odwołane.

ODWOŁANE ZAJĘCIA Z SOCJOTERAPEUTYCZNE

W dniu 16 stycznia 2017 roku zajęcia socjoterapeutyczne które prowadzi Pani Ewa Głąb zostają odwołane.

OGŁOSZENIE

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 im. K.K. Baczyńskiego zatrudni portiera na pełny etat.
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres sp5pias@wp.pl

ŚWIĄTECZNA PAKA DLA ZWIERZAKA- PODSUMOWANIE AKCJI - szczegóły

ODWOŁANE ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

W dniach 3-5.01.2017 r. zajęcia, które prowadzi Pani Izabela Kaczorek-Turos zostają odwołane.

FOTORELACJA Z PRZEKAZANIA ZBIÓRKI NA SCHRONISKO DLA PSÓW W SKUŁACH K/TARCZYNA - szczegóły

AKCJA ZIMA W MIEŚCIE 2017

ODWOŁANE ZAJĘCIA Z GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej z Panią Wandą Podgórską są odwołane do 9 stycznia 2017 r.

NOWE ZASADY OPŁAT ZA OBIADY OD STYCZNIA 2017

OGŁOSZENIE

Od 1 stycznia 2017 roku opłatę za obiady będzie można uiszczać tylko i wyłącznie na konto stołówki

Piaseczno
06 1060 0076 0000 3310 0018 5687

(na powyższy numer konta wpłacają dzieci uczęszczające na obiady przy ul. Szkolnej oraz ul. Sikorskiego)

Termin wpłat pozostaje bez zmian: pierwsze trzy dni robocze danego miesiąca. Proszę nie robić przedpłat.

W grudniu proszę nie wpłacać na styczeń.

W gimnazjum przy ul. Sikorskiego obiady dopiero od 3 stycznia 2017 r. (WTOREK). Proszę dzieciom przygotować kanapki na poniedziałek.

DOWÓZ DZIECI DO SZKOŁY NA ORĘŻNEJ

Informacja dotycząca dowozu dzieci do szkoły przy ulicy Orężnej 3b.
Dnia 19 grudnia 2016 r. rusza dowóz dzieci do szkoły przy ulicy Orężnej 3b. Poniżej podano szczegółowy rozkład jazdy.
W autokarze dzieci pozostają pod opieką wyznaczonych nauczycieli. Wszystkie zajęcia lekcyjne odbywają się wg planu lekcji i pod opieką stałych wychowawców. Poniższy harmonogram odjazdów i przyjazdów dzieci ze szkoły nie ulegnie zmianie. Zmieniać się będą jedynie opiekunowie w autokarach. Przewóz zaplanowano do dnia 21 grudnia 2016 r.
Jeżeli nie zostanie otwarty po Nowym Roku przejazd - kontynuować będziemy dowóz wg obecnego planu.

Harmonogram przejazdów autokaru

SPOTKANIE DYREKCJI Z NAUCZYCIELAMI Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA

10 grudnia 2016 r. - JASEŁKA DLA UCZNIÓW KLAS 4 - 6

10 grudnia 2016 r. - JASEŁKA DLA UCZNIÓW KLAS 0 - 3

ZAJĘCIA Z GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ ODWOŁANE DO KOŃCA ROKU 2016

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej z Panią Wandą Podgórską odwołane do końca roku kalendarzowego.

ODWOŁANE ZAJĘCIA Z PEDAGOGIEM

Do dnia 9 stycznia 2017 roku zajęcia z pedagogiem które prowadzi Pani Marzena Jarząbek-Witkowska zostają odwołane.

UWAGA!
ZAMKNIĘCIE PRZEJAZDU KOLEJOWEGO W UL. JANA PAWŁA II

Starostwo Powiatowe w Piasecznie Wydział Inwestycji, Remontów i Drogownictwa informuje, że z uwagi na modernizację urządzeń przejazdowych oraz konieczność przepięcia tych urządzeń do nowego systemu, przejazd kolejowy
w ul. Jana Pawła II - Orężna
zostanie awaryjnie zamknięty od dnia 10.12.2016 r. do końca grudnia z możliwością przedłużenia tego terminu.
W związku z powyższym zostaną wyznaczone objazdy zgodnie z czasową organizacją ruchu.

ODWOŁANE ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM

W dniach od 12 do 16 grudnia 2016 roku zajęcia z psychologiem które prowadzi Pani Diana Baranowska oraz Pani Maria Grzelak zostają odwołane.

ODWOŁANE ZAJĘCIA Z SOCJOTERAPEUTYCZNE

W dniach od 12 do 16 grudnia 2016 roku zajęcia socjoterapeutyczne które prowadzi Pani Ewa Głąb zostają odwołane.