Aktualności‎ > ‎Archiwum‎ > ‎2016/2017‎ > ‎

FOTORELACJA Z PRZEKAZANIA ZBIÓRKI NA SCHRONISKO DLA PSÓW W SKUŁACH K/TARCZYNA

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie i ich rodzice pod nadzorem pedagoga Moniki Wielgo zebrali 52 paczki karmy, 17 koców oraz zabawki, miski i przysmaki. W dniu 23.12.2016r. p. Monika Wielgo wraz z ucz. kl. 4e Patrykiem Biaduniem pojechali zawieźć wszystkie zebrane rzeczy do schroniska dla psów w Skułach k/Tarczyna. Psy były bardzo szczęśliwe na widok odwiedzin. Jeden z nich pilnował karmy z poziomu kanapy. Inne cieszyły się, że wyjdą na spacer. Zrobiliśmy kilka spacerków po okolicznym lesie, pobawiliśmy się z nimi patykami i piłeczkami. Psy były radosne i bardzo to okazywały. Na pewno tam jeszcze wrócimy.
Składam moc podziękowań Wszystkim, którzy przyczynili się do zbiórki.
Czasem wystarczy jeden mały gest by wspólnie uczynić coś dużego.
Pani Agnieszka Pawlicka reprezentująca oddział Fundacji Rottka w Skułach podziękowała na facebooku Wszystkim, którzy ofiarowali "Gwiazdkę" jej podopiecznym czworonogim.