Aktualności‎ > ‎

Harmonogram egzaminu próbnego dla klas ósmych

oddział

21 lutego 

godz. 7.40 – 9.40

język polski

osoby nadzorujące:

22 lutego

godz. 8.00 – 9.40

matematyka

osoby nadzorujące:

23 lutego

godz. 8.10 – 9.40

język angielski

osoby nadzorujące:

8b

1 godz. lekcyjna

2 godz. lekcyjna

sala 34

p. E. Górka

p. J. Czyż

sala 76

p. M. Michalska

p. M. Michalska

sala 34

p. E. Górka

p. A. Małecka

8c

1 godz. lekcyjna

2 godz. lekcyjna

sala 83

p. K. Rudnik

p. A. Stankiewicz

sala 5

p. E. Górka

p. A. Stankiewicz

sala 46

p. E. Pudlak

p. S. Prędkiewicz

8d

1 godz. lekcyjna

2 godz. lekcyjna

sala 78

p. D. Rokicki

p. M. Har

sala 45

p. W. Wojtas

p. M. Górzyńska

sala 14

p. J. Sosnowska

p. B. Łakomiec

8e

1 godz. lekcyjna

2 godz. lekcyjna

sala 87

p. M. Nicpoń

p. A. Chełchowska

sala 73

p. M. Bińkowska

p. T. Jakubowicz

sala 43

p. J. Czyż

p. J. Sosnowska

8f

1 godz. lekcyjna

2 godz. lekcyjna

sala 84

p. B. Rej

p. T. Jakubowicz

 

sala 4

p. D. Rokicki

p. D. Rokicki

sala 47

p. S. Prędkiewicz

p. D. Ratyńska

8g

1 godz. lekcyjna

2 godz. lekcyjna

sala 4

p. D. Ratyńska

p. B. Rej

sala 43

p. J. Czyż

p. J. Sosnowska

sala 16

p. T. Kuciel

p. A. Stankiewicz

8h

1 godz. lekcyjna

2 godz. lekcyjna

sala 16

p. K. Kłobuchowski

p. B. Łakomiec

sala 16

p. D. Ratyńska

p. M. Nicpoń

sala 84

p. K. Rudnik

p. W. Wojtas

8i

1 godz. lekcyjna

2 godz. lekcyjna

sala 73

p. D. Wawer

p. A. Janeczek

sala 35

p. M. Bryk

p. M. Wierzbowicz

sala 12

p. A. Stankiewicz

p. G. Orlińska

8j

1 godz. lekcyjna

2 godz. lekcyjna

sala 35

p. M. Karbownik

p. M. Jaroszyńska

sala 84

p. K. Rudnik

p. A. Chełchowska

sala 11

p. M. Har

p. M. Karbownik

8k

1 godz. lekcyjna

2 godz. lekcyjna

sala 15

p. M. Wierzbowicz

p. M. Nicpoń

sala 34

p. M. Karbownik

p. E. Jakubowicz

sala 44

p. K. Kłobuchowski

p. D. Wawer

8l

1 godz. lekcyjna

2 godz. lekcyjna

sala 55

p. E. Grochocka

p. A. Wąsik

sala 55

p. E. Grochocka

p. A.Mojkowska

sala 55

p. E. Grochocka

p. E. Grochocka

8m

1 godz. lekcyjna

2 godz. lekcyjna

sala 47

p. S. Prędkiewicz

p. M. Karbownik

sala 47

p. S. Prędkiewicz

p. M. Karbownik

sala 35

p. M. Karbownik

p. A. Mojkowska

8n

1 godz. lekcyjna

2 godz. lekcyjna

sala 32

p. A. Daniel

p. D. Wawer

sala 56

p. A. Janeczek

p. A. Daniel

sala 32

p. I. Męcina

p. A. Janeczek