Aktualności‎ > ‎

Konkursy - terminy

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI I MUZYKI FILMOWEJ

SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Pragniemy poinformować, że w poniedziałek 06.12.2021 r. w budynku przy ul.Sikorskiego odbędzie się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek.
Przesłuchania rozpoczną się od. godz. 16.00 w sali nr 68

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „KRAJOBRAZY POLSKI”

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „PIĘKNA JEST NASZA POLSKA”

SZKOLNY KONKURS "RYMOWANKA ORTOGRAFICZNA

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATROTYCZNEJ

UWAGA !
W dniu 08.11.2021r. odbędzie się Szkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Przesłuchania rozpoczną się o godz. 16.00 w sali nr 68 w SP nr 5 przy ul.Sikorskiego 20.

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV - VIII.
2. Kategorie: soliści i zespoły wokalne (maksymalnie czteroosobowe).
3. Uczestnicy wykonają jedną piosenkę lub pieśń o charakterze patriotycznym wyłącznie w języku polskim z podkładem muzycznym lub a cappella.
4. Ocena i nagrody:
powołana komisja oceniać będzie:
  • walory głosowe
  • muzykalność i poczucie rytmu
  • dykcję
  • dobór repertuaru i interpretację
  • ogólny wyraz artystyczny
W poszczególnych kategoriach zostaną przyznane nagrody, i wyróżnienia oraz dyplomy uczestnictwa.
Zapraszamy do udziału :)

KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI

21 października o godz. 9:00 odbędzie się szkolny etap konkursu kuratoryjnego z matematyki. Konkurs składa się z trzech etapów i jest skierowany głównie do uczniów klas ósmych.

Chętni uczniowie muszą zgłosić się do swoich nauczycieli matematyki do 7 października (czwartek).

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami:

Zespół Matematyczny

HARMONOGRAM KONKURSÓW KURATORYJNYCH 2021/2022

KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA POLSKIEGO

Drodzy Uczniowie,

pierwszy (szkolny) etap konkursu kuratoryjnego z języka polskiego odbędzie się we wtorek 19 października o godz. 9.00. Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca września. Poniżej przydatne linki:
Zapraszamy!
Nauczyciele języka polskiego

REGULAMIN KONKURSU  „Powtórka z historii” Rzeczpospolita w XVI – XVIII wieku.

Zapraszamy klasy VII do udziału w konkursie historycznym. Chętni uczniowie mogą się zgłaszać u swoich nauczycieli historii.