Aktualności‎ > ‎

Konkursy - terminy

KONKURS PLASTYCZNY "EKOZABAWKA"

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym: „Ekozabawka”.
Konkurs został podzielony na trzy kategorie wiekowe:
  1. klasy I,
  2. klasy II,
  3. klasy III
Eko-zabawkę należy dostarczyć do dnia 15 grudnia 2019, do świetlicy znajdującej się przy ulicy Szkolnej 14 w Piasecznie.
Prosimy pamiętać o dostarczeniu zgody rodziców / opiekunów na uczestnictwo dziecka w konkursie oraz oświadczenia autora pracy.
Organizatorzy: Maria Rubaj, Anna Rybińska
wychowawcy świetlicy SP5 Piaseczno przy ulicy Szkolnej 14

SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK - szczegóły

II EDYCJA KONKURSU CZYTELNICZEGO DLA KLAS PIĄTYCH – II etap

Za nami I etap konkursu czytelniczego dla klas piątych. Wyniki znajdują się w załączniku poniżej.
II etap odbędzie 13 stycznia 2020 roku (tj. poniedziałek) w godz. 15.30 – 16.15 w s. nr 76 (budynek przy ul. Sikorskiego) i w s. nr 8 (budynek przy ul. Szkolnej).
Kolejna lektura: „Podróż Wędrowca do Świtu”, autor: Clive Staples Lewis.

Do konkursu można przystąpić w dowolnym momencie jego trwania. Wystarczy przeczytać książkę, dostarczyć zgodę i zmierzyć się z testem. Zgody dostępne są w załączniku i u nauczycieli j. polskiego.
Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich PIĄTOKLASISTÓW, którzy lubią wyzwania :)

Organizator: Anna Górecka i Magdalena Igras,
nauczycielki j. polskiego.

GMINNY KONKURS JĘZYKOWO-PLASTYCZNY CHRISTMAS LAPBOOK

Zapraszamy do udziału w II edycji gminnego konkursu językowo-plastycznego Christmas Lapbook. Honorowy Patronat nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Konkurs został podzielony na trzy kategorie wiekowe:
klasy III – IV, klasy 5 – 6, klasy 7 – 8.
Zgłoszenia przyjmujemy do 20 grudnia 2019. Prosimy pamiętać o dostarczeniu zgody rodziców / opiekunów na uczestnictwo dziecka w konkursie oraz oświadczenia autora pracy.

Szczegóły oraz regulamin zawierający zgodę i oświadczenie w załączniku.
Zespół językowy SP5

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKOWA OLIMPUS

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej olimpiadzie języka angielskiego Olimpus (klasy 4-8). Olimpiada odbędzie się 8 stycznia 2020. Zgłoszenia wraz z wpłatą (9,50 zł) przyjmowane są do 5 grudnia 2019. Godzina konkursu zostanie podana w późniejszym terminie.
Szczegóły konkursu, regulamin oraz testy z lat poprzednich znajdują się na stronie www.olimpus.edu.pl (sesja zimowa)

VI edycja Gminnego Konkursu Literackiego na Blog

Miło nam poinformować, że Zespół Humanistyczny przy Szkole Podstawowej nr 5 im. K. K. Baczyńskiego w Piasecznie po raz szósty organizuje Gminny Konkurs Literacki na Blog „Ale heca”. Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Tym razem konkurs został podzielony na dwie kategorie wiekowe: dla klas IV-V oraz VI-VIII i trwa od 12 listopada 2019 r. do 24 stycznia 2020 r. – tego dnia mija ostateczny termin nadsyłania prac. Tak jak w poprzednich edycjach swoją nagrodę przyznają również czytelnicy, którzy wypowiedzą się w głosowaniu internetowym.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prosimy pamiętać o zgodach opiekunów prawnych na uczestnictwo dziecka oraz przetwarzanie jego danych osobowych, a także oświadczeniu autora pracy (załącznik do pobrania wraz z
regulaminem).
Zespół Humanistyczny
SP 5 w Piasecznie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "LEON"

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "LEON", który odbędzie się 28.11.2019 r. (czwartek).
Koszt udziału w konkursie to 10 zł. Osoby chętne dokonują wpłaty do dnia 14.11.2019 r. (czwartek) u swoich nauczycieli matematyki.

Konkurs odbędzie się w następujących godzinach:
  • Ul. Sikorskiego godz. 11:30 - 12:25.
  • Ul. Szkolna godz. 12:35 - 13:30.

KONKURS "MALOWANA ORTOGRAFIA"

KONKURSIE PLASTYCZNYM PT. ”ZNAMY POWODY OSZCZĘDZANIA WODY”

GMINNY KONKURS CZYTELNICZY „W POSZUKIWANIU PRZYGODY”

Miło nam poinformować, że Zespół Humanistyczny przy Szkole Podstawowej nr 5 im. K. K. Baczyńskiego w Piasecznie po raz drugi organizuje Gminny Konkurs Czytelniczy „W poszukiwaniu przygody”. Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas VI szkół podstawowych z terenu Gminy Piaseczno i trwa od 16 września 2019 r. do 22 maja 2020 r. – tego dnia odbędzie się finał.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tym ekscytującym przedsięwzięciu, którego regulamin wraz z kartą zgłoszenia (wyłącznie dla szkół) można pobrać poniżej.
Zespół Humanistyczny
SP 5 w Piasecznie