Aktualności‎ > ‎Konkursy - terminy‎ > ‎

VII edycja Gminnego Konkursu Literackiego na Blog "Ale heca"

Miło nam poinformować, że Zespół Humanistyczny przy Szkole Podstawowej nr 5 im. K. K. Baczyńskiego w Piasecznie po raz siódmy organizuje Gminny Konkurs Literacki na Blog „Ale heca”. Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Tak jak w ubiegłym roku szkolnym konkurs został podzielony na dwie kategorie wiekowe: dla klas IV-V oraz VI-VIII i trwa od 9 listopada 2020 r. do 14 stycznia 2021 r. – tego dnia mija ostateczny termin nadsyłania prac. Swoją nagrodę przyznają również czytelnicy, którzy wypowiedzą się w głosowaniu internetowym.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prosimy pamiętać o zgodach opiekunów prawnych na uczestnictwo dziecka oraz przetwarzanie jego danych osobowych, a także oświadczeniu autora pracy (załącznik do pobrania wraz z regulaminem).
Zespół Humanistyczny
SP 5 w Piasecznie