Aktualności‎ > ‎

Konkursy - wyniki

KONKURS CZYTELNICZY "W ŚWIECIE LEKTUR"

Miło nam poinformować, iż rozstrzygnięty został konkurs czytelniczy „W świecie lektur” zorganizowany dla uczniów klas drugich. Oto jego wyniki:

I miejsce

Klasa 

II miejsce

Klasa 

III miejsce

Klasa 

Wyróżnienie

Klasa 

Maciej Tyniec

Maria Bednaruk 

Zuzanna Kowalska 

Tomasz Marciniak 

Nina Rostkowska 

Wiktor Wielanek 

Jakub Sobieraj 


2c

2e

2e

2e

2g

2g

2h

Szymon Linkiewicz 

Maria Jakoniuk 

Marcel Mroczek 

Szymon Stefaniuk 

Mateusz Borsuk 

Karol Urbański 

Mateusz Wiciejewski 

Maciej Poncyliusz 

Yaroslav Rakush 

Milena Szewczak 


2a

2b

2c

2c

2c

2e

2f

2g

2g

2h

Oliwia Komorowska 

Mateusz Mączkorowski

Maja Kijuk 

Wiktoria Wilczyńska 

Natalia Lepa 

Kinga Malinowska 

Maja Żurad 

Adam Białas

Julia Krasuska 

 

2a

2a

2a

2c

2c

2f

2f

2f

2g

Sebastian Kołodziej            

Aleksander Stelmasiak 

Zofia Szostak  

Karina Łapińska   

Kajetan Tokarski          

Oliwier Staniuk                                  

Karina Kocur                       

Wiktoria Socha                   

Hanna Wyrozębska           

Zuzanna Laskowska          

Hanna Labryszewska         

Aniela Lewińska                 

Anna Sierkowska                

2a

2a

2c

2e

2e

2f

2g

2g

2g

2g

2h

2h

2h


Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!
Organizatorzy:
Małgorzata Gajdak
Renata Berne

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ „W HOŁDZIE KRZYSZTOFOWI KAMILOWI BACZYŃSKIEMU” - szczegóły


POZNAJEMY KONTYNENTY - AMERYKA PÓŁNOCNA I POŁUDNIOWA

Wszystkie klasy ósme naszej szkoły na lekcji geografii uczestniczyły w konkursie na etapie szkolnym pt.: „Poznajemy kontynenty-Ameryka Północna i Południowa”. Konkurs odbył się w dniach 3-10. 05.2021 r.

Celem konkursu było:
  • Zdobywanie wiedzy z zakresu środowiska przyrodniczego, kulturowego i społecznego.
  • Popularyzowanie wiedzy na temat kontynentów.
  • Zachęcenie młodzieży do zdobywania wiedzy o krajach obu Ameryk, historii, kulturze, społeczeństwie.

Maksymalną ilość punktów uzyskali:
  • Oliwier Małyska- kl 8b
  • Kamila Jabłońska- kl 8c
  • Aleksander Jeżowski- kl 8c
  • Patrycja Soliwodzka- kl 8e
  • Aleksander Bednarz- kl 8f
  • Jan Mastalarek – kl 8f
  • Piotr Lipka- kl 8h
  • Dudek Krystian- kl 8h
  • Mazur Igor- kl 8h
  • Wojciech Deka- kl 8h
  • Szymon Kowalczuk- kl 8h
  • Jan Dąbrowski- kl 8h
  • Karolina Tokaj- kl 8h
  • Natasza Urban – kl 8h
Ze względu na sytuację epidemiczną konkurs został przeprowadzony w formie zdalnej.

Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom!
Opiekunem konkursu była: Monika Jaroszyńska

KONKURS "W kręgu poezji ks. Jana Twardowskiego"

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w XIII międzyszkolnym konkursie recytatorskim "W kręgu poezji ks. Jana Twardowskiego" organizowanym przez Szkołę Podstawową w Chylicach. Dwie z nich zostały laureatkami tego konkursu:
  1. W kategorii klasy IV - VI uczennica klasy 4d Cecylia Michałowska zajęła III. miejsce.
  2. W kategorii klasy VII - VIII uczennica klasy 8c Daria Pierzchała zajęła II. miejsce.
Serdecznie gratulujemy laureatkom oraz wszystkim uczestniczkom konkursu.
Organizatorzy

WYNIKI KONKURSU CZYTELNICZEGO DLA KL. 6 - PODSUMOWANIE

Po zliczeniu punktów z czterech etapów konkursy czytelniczego "W poszukiwaniu przygody" wyniki prezentują się następująco:
  • I m. Małgorzata Kurtz kl. 6g
  • II m. Oliwia Kalbarczyk kl. 6j; Wojciech Kolasiński kl.6g
  • III m. Agata Kamińska, kl. 6e; Kinga Bielecka, kl. 6e
  • Wyr. Hanna Popowicz, kl. 6m; Filip Skrajny, kl. 6b
Anna Górecka

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU "MALOWANA ORTOGRAFIA"

Laureatami konkursu zostali:

Miejsce I
Damian Gniazdowski kl.3h Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
Paweł Wójcik kl. 4f Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie

Miejsce II
Kinga Krupa kl.3f Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
Marcel Janicki kl. 5b Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie

Miejsce III
Wiktoria Brzezińska kl.2c Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
Bilel Maatallah kl.4h Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie

Wyróżnienia:
Julia Buczałowska kl.2d Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
Piotr Lisowski Szkoła kl.3a Podstawowa w Złotokłosie
Mikołaj Maj kl.4b Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
Karolina Liberska kl.5e Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.
Laureaci konkursu zostaną powiadomieni odnośnie terminu wręczenia nagród.

PRZEDŁUŻENIE TERMINU KONKURSU

Ze względu na przedłużenie nauki zdalnej termin nadsyłania prac w Gminnym Konkursie "Malowana ortografia" został przesunięty na 23.04.2021 r.

POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE W POLSCE

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX edycji ogólnopolskiego konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Szkolny etap konkursu odbył się w dniu 10 lutego 2021 r. i wyłonił 3 osoby reprezentujące naszą szkołę w etapie gminnym w dniu 3 marca 2021 r. 
Ostatecznie nasz zespół w składzie: Maria Ronduda z klasy 7c, Natalia Cebulska z klasy 7h oraz Aleksander Jeżowski z klasy 8c zajął 3 miejsce w gminie

Celem konkursu było: 
  • Zdobywanie i pogłębianie wiedzy dotyczącej parków krajobrazowych Polski. 
  • Poszerzenie wiadomości z zakresu ekologii, ochrony przyrody i ochrony środowiska przyrodniczego. 
  • Motywowanie do działań na rzecz ochrony środowiska przyrodniczego w najbliższym otoczeniu. 
  • Wyłanianie talentów oraz rozbudzanie ciekawości poznawczej i twórczej uczniów. 
Ze względu na sytuację epidemiczną konkurs został przeprowadzony w formie zdalnej. 

Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom! 
Opiekunowie konkursu: Monika Jaroszyńska i Anna Karaś

RECYKLINGOWA KROPELKA WODY

Uczniowie naszej Szkoły w marcu 2021 wzięli udział w akcji edukacyjnej pt. "Recyklingowa kropelka wody" organizowanej przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie Sp. z o.o. 
Celem akcji było:
  • Kształtowanie i rozbudzanie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży.
  • Zachęcanie do kreatywnego szukanie sposobów do na oszczędzanie wody i wykorzystania recyklingowych surowców
  • Zachęcanie do poszerzenia wiedzy w zakresie proekologicznym.
  • Kształtowanie wrażliwości artystycznej. 
Uczniowie wykonali piękne prace które dostarczyli do Organizatora. Prace te zostały nagrodzone. Uczniowie biorący udział w akcji to: 
Maksymilian Falgowski kl 5E 
Marcel Jakóbik kl 6B 
Krzysztof Szymanowski kl. 6E 
Za zaangażowanie i udział serdecznie dziękujemy. 
 
 
 

Opiekunem była: Monika Jaroszyńska

WYNIKI KONKURSU "LOGOPEDYCZNE PUZZLE"

Laureatami konkursu logopedycznego zostali:
  • 1 miejsce - Wiktoria Guzowska kl.2f
  • 2 miejsce - Michał Marchewka k.1f
  • 3 miejsce - Szymon Wilk kl.1h
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Nagrody zostaną wręczone podczas zajęć stacjonarnych.

WYNIKI KONKURSU CZYTELNICZEGO DLA KLAS 6 "W POSZUKIWANIU PRZYGODY" ANDRZEJA MALESZKA "OLBRZYMA" 

Klasa 6a 

1. Antoni Dębski – 17,5p.  


Klasa 6b 

2. Filip Skrajny – 16p.  


Klasa 6e 

3. Agata Kamińska – 17p. 

4. Kinga Bielecka – 17p.  

Klasa 6f 

5. Franciszek Frączek – 20p.  

6. Antoni Moczyński – 18p.  


Klasa 6g 

7. Maksim Nikiforow – 18p.  

8. Małgorzata Kurtz – 20p. 

9. Wojciech Kolasiński – 18p. 

10. Antoni Mroczek – 15p.  

11. Magdalena Mazurkiewicz – 20p.  

Klasa 6j 

12. Oliwia Kalbarczyk – 20p. 

 

Klasa 6k 

13. Mikołaj Szkaradek – 16p.  


Klasa 6m 

14. Hanna Popowicz – 20p. 

15. Ziemowit Grodkowski – 18p. 

16. Szymon Sędzik – 15p. 



WYNIKI I ETAPU KONKURSU CZYTELNICZEGO "W POSZUKIWANIU PRZYGODY" DLA KL. 6

 Klasa 6a

1. Antoni Dębski – 15 pkt.

Klasa 6b

2. Filip Skrajny – 18 pkt.

Klasa 6d

3. Weronika Borkowska – 15 pkt.

4. Małgorzata Tokaj – 14 pkt.

Klasa 6e

5. Agata Kamińska – 19 pkt.

6. Kinga Bielecka – 17 pkt
 Klasa 6f

7. Franciszek Frączek – nb.

8. Antoni Moczyński – 16 pkt.

9. Julia Purys – 18 pkt.

10. Maria Pietrucha – nb.

 Klasa 6g

11. Oliwia Majewska – 16 pkt.

12. Maksim Nikiforow – 19 pkt.

13. Małgorzata Kurtz – 21 pkt.

14. Laura Lizurej – 16 pkt.

15.Wojciech Kolasiński  - 16 pkt.

16. Antoni Mroczek – nb.

17. Magdalena Mazurkiewicz – nb.

 Klasa 6h

18. Roksana Ciaja – 15 pkt.

Klasa 6i

19.Zofia Woźniakowka – 9 pkt.

Klasa 6j

20. Oliwia Kalbarczyk – 18 pkt.

Klasa 6k

21. Mikołaj Szkaradek – 15 pkt.

Klasa 6m

22. Hanna Popowicz – 15 pkt.

23. Ziemowit Grodkowski – 17 pkt.

24. Szymon Sędzik – 16 pkt.


WYNIKI KONKURSU PRZEPROWADZONEGO W RAMACH OBCHODÓW DNIA PATRONA DLA KLAS 5 NA OPOWIADANIE O PRZYGODZIE, JAKĄ K.K. BACZYŃSKI MÓGŁ PRZEŻYĆ PODCZAS POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Dnia 10 listopada 2020 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej, którego celem było dokonanie oceny i wybór najlepszych prac napisanych przez uczniów klas V. 

Komisja konkursowa przyznała 4 nagrody: 
  • I miejsce - Joanna Białas z klasy 5d 
  • II miejsce - Hanna Rybak z kl. 5c i Antoni Jankiewicz z kl. 5b 
  • wyróżnienie - Karolina Liberska z klasy 5e 

Dziękujemy wszystkim uczniom klas 5 za napisanie ciekawych opowiadań o Patronie i szczególnie gratulujemy zwycięzcom. 
Komisja konkursowa

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "MÓJ PUPIL" - szczegóły


WYNIKI II ETAPU SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO MwM

Wyniki II etapu szkolnego konkursu matematycznego MwM, czyli Mistrz w Matmie, klasy 4-6.

W dniu 12 listopada 2020 r. odbył się finał konkursu MwM, poniżej lista laureatów. Wyniki pozostałych uczestników są dostępne u nauczycieli matematyki.

Wszystkim dziękujemy za udział. Zwłaszcza czwórce uczniów klas 5, którzy jako jedyni ze wszystkich piątoklasistów, odważyli się podjąć wyzwanie!

Klasy 4
  • I miejsce – Aleksandra Stańczak kl. 4e
  • II miejsce – Kuba Śmiałek kl. 4e
  • III miejsce – Cecylia Michałowska kl. 4d
Klasy 5
  • Brak laureatów.
Klasy 6
  • I miejsce – Zuzanna Burza kl. 6a
  • II miejsce – Michał Pycka kl. 6g
  • III miejsce – Szymon Sędzik kl. 6m
Gratulujemy wyników!
Zespół Matematyczny

WYNIKI KONKURSU NA LIST DO K. K. BACZYŃSKIEGO DLA KL. 4

I m. Zuzanna Wronowska 4h
II m. Adam Goławski 4e
III m. Cecylia Michałowska 4d
Wyr. Julia Sokołowska 4a
Nikola Skrzekowska 4f

Nagrodzonym gratulujemy świetnego wyniku.
Organizatorzy

WYNIKI KONKURSU PRZYRODNICZO - PLASTYCZNEGO "SKARBY LASU"

Wyróżnienie dla Gabrysi Kostrzewy z klasy 3 F w gminnym konkursie organizowanym przez Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych. 
Gratulacje dla Gabrysi i pozostałych reprezentantek szkoły z klasy 3 F oraz 3 I  

Zdjęcia nagrodzonych prac znajdują się na stronie pod wskazanym linkiem 

LISTA OSÓB, KTÓRE PRZECHODZĄ DO II ETAPU W KONKURSIE SZKOLNYM MwM, CZYLI MISTRZ W MATMIE - szczegóły


WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNO-INFORMATYCZNEGO NA PLAKAT PROMUJĄCY ZASŁANIANIE UST I NOSA ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ SPOWODOWANĄ WIRUSEM COVID 19 - szczegoły


WYNIKI II ETAPU SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI I MUZYKI FILMOWEJ


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY DLA KLAS VI „W POSZUKIWANIU PRZYGODY”

Zbiorcze wyniki Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego dla klas VI „W poszukiwaniu przygody”

W bieżącym roku szkolnym w konkursie wzięli uczniowie klas VI Szkoły Podstawowej w Chylicach oraz Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne i przymusową kwarantannę odbył się tylko I etap konkursu – uczniowie napisali testy znajomości lektur konkursowych. Finałowe rozgrywki drużynowe się nie odbyły, ale wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, a dwanaścioro uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w każdej szkole – nagrody książkowe.

I etap konkursu odbył się według harmonogramu:
  • I test (Andrzej Maleszka „Pojedynek”) – 28 października 2019 r.
  • II test (Brandon Mull „Zwierzoduchy. Spirit Animals t.I”) – 16 grudnia 2019 r.
  • III test (Rafał Kosik „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa”) – 24 lutego 2020 r.
  • IV test (Irena Jurgielewiczowa „Ten obcy”) – maj-czerwiec 2020 r.
Zbiorcze wyniki uczniów naszej szkoły prezentują się następująco:

Imię i nazwisko

Pojedynek

Zwierzoduchy

Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa

Ten obcy

Suma 


Karol Wałęka

19,5

19

18,5

19,5

76,5

Nagroda książkowa

Szymon Frączek

19

19

19,5

17,5

75

Nagroda książkowa

Karolina Chmielewska

19

19,5

17,5

18

74

Nagroda książkowa

Jakub Syta

19,5

18,5

18,5

17

73,5

Nagroda książkowa

Mikołaj Krawczyk

17,5

18,5

17,5

20

73,5

Nagroda książkowa

Otylia Chałupka

17

19

17

19

72

Nagroda książkowa

Kacper Duchnowski

12

19

19,5

19

69,5

Nagroda książkowa

Izabela Ciurysek

18

19

16

16

69

Nagroda książkowa

Aleksandra Szydłowska

16

18,5

15,5

19

69

Nagroda książkowa

Piotr Krupiński

17

18

16

16

67

Nagroda książkowa

Anna Sadkowska

16

15,5

14,5

20

66

Nagroda książkowa

Maria Ronduda

16,5

15

13,5

18,5

63,5

Nagroda książkowa

Przemysław Jawoszek

17

16

15,5

14,5

63

Dyplom uznania

Zuzanna Skrzypczyk

16

17,5

13

15

61,5

Dyplom uznania

Maria Sielska

18

18

7

14,5

57,5

Dyplom uznania

Michał Guz

18,5

19

16

0

53,5

Dyplom uznania

Kaja Górska

15,5

17,5

0

17

50

Dyplom uznania

Dawid Makles

16,5

16,5

12

0

45

Dyplom uznania

Tymoteusz Jankiewicz

17,5

18

0

0

35,5

Dyplom za udział

Anna Rywka

17,5

0

17

0

34,5

Dyplom za udział

Mikołaj Smoleń

15,5

11,5

5,5

0

32,5

Dyplom za udział

Lena Kozłowska

18

12

0

0

30

Dyplom za udział

Filip Skowroński

8,5

11,5

0

0

20

Dyplom za udział

Dobromiła Tomasik

8

0

0

0

8

Dyplom za udział


Nagrody i dyplomy wręczą nauczyciele języka polskiego na pierwszych lekcjach we wrześniu.


KONKURSY ODBIÓR NAGRÓD

Informujemy, że odbiór nagród za konkursy „Malowana ortografia”, „Wierszyki ortograficzne” i „Znam swoje prawa i obowiązki” przełożyliśmy na wrzesień.
Koordynatorzy

KONKURS JA I MÓJ ŚWIAT - KSIĄŻECZKA SENSORYCZNA

Z przyjemnością informujemy, iż w gminnym konkursie „JA I MÓJ ŚWIAT - KSIĄŻECZKA SENSORYCZNA" uczeń kl. 1a Karol Modelski zajął II miejsce, natomiast uczniowie klasy Ie: Zuzanna Kowalska i Karol Urbański zdobyli wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Wychowawcy klas pierwszych

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY 2020


WYNIKI KONKURSU OLIMPUS 2020 - SESJA WIOSENNA


WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z HISTORII EDI PANDA

Klasa 5
  • Natan Pydyszewski 54  7 Dyplom wyróżnienia (kl.5h   
  • Maksim Nikiforow 54  7 Dyplom wyróżnienia (kl.5g)
  • Jakub Jelonkiewicz 46  15 Dyplom uznania (kl.5m)  
Klasa 6
  • Otylia Chałupka  58  3 Dyplom LAUREATA, Nagroda książkowa (kl.6m)  
  • Szymon Frączek 58  3  Dyplom LAUREATA, Nagroda książkowa (kl.6b)
  • Maciej Osiński 54  7  Dyplom wyróżnienia (kl.6k) 
  • Bartosz Gajewski 52  9  Dyplom wyróżnienia (kl.6j)        
  • Jakub Wiliński 52  9 Dyplom wyróżnienia (kl.6j)
  • Izabela  Ciurysek 50  11 Dyplom uznania (kl.6k)   
  • Iga  Bezak 48  13 Dyplom uznania (kl.6l)
  • Kacper  Duchnowski 48  13 Dyplom uznania (kl.6b) 
  • Wiktoria Met 46  15 Dyplom uznania (kl.6b)  
  • Maria Wrzesińska 44  17 Dyplom uznania (kl.6b)    
  •  Dawid Makles 42  19 Dyplom uznania (kl.6f)  
  • Franciszek Rosicki 38  23 Dyplom uznania (kl.6k)  
Wszystkim serdecznie gratuluję.
Małgorzata Kajkowska

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO – POETYCKIEGO JESTEŚMY RÓŻNI ALE WSZYSCY POTRZEBUJEMY ZROZUMIENIA I AKCEPTACJI. UCZEŃ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ W SZKOLE.

Praca plastyczna
Klasy 4 - 6
I miejsce – Marcin Wlazło kl. 5e
II miejsce – Maria Ronduda kl. 6c
III miejsce – Lena Maniak kl. 4b

Klasy 7 – 8
I miejsce – Szymon Surmacz kl. 7h
II miejsce – Bożena Jabłońska kl. 7c

Wiersz
Klasy 4 – 6
I miejsce ex aequo:
Karol Wałęka kl. 6n   
Mateusz Malinowski kl. 6i 

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy. Nagrody zostaną rozdane w przyszłym roku szkolnym. Już teraz życzymy udanych wakacji.
Organizatorzy:
Joanna Lisik
Joanna Szewczyk
Aneta Wojtyniak

WYNIKI KONKURSU CES GALILEO 2020


WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z HISTORII OLIMPUS - SESJA WIOSENNA

Klasa 5

  • Szymon Sędzik 216  9 Dyplom LAUREATA (kl.5m)
  • Natan Pydyszewski 202  16 Dyplom uznania (kl.5h)
  • Jakub Jelonkiewicz 188  23 Dyplom uznania (kl.5m)
Klasa 6
  • Aleksandra Patyna  214  11 Dyplom LAUREATA (kl.6m)  
  • Wiktor  Baranowski 212  12 Dyplom LAUREATA (kl.6k)  
  • Maciej Osiński 204  16  Dyplom uznania (kl.6k) 
  • Maja Piwońska 170  33 Dyplom uznania (kl.6j) 
  • Jakub Wiliński 158  39 Dyplom uznania (kl.6j)    
  • Dawid Makles  138  49 Dyplom uznania (kl.6f)  
  • Franciszek Rosicki 132  52 Dyplom uznania (kl.6k)  
Wszystkim serdecznie gratuluję.
Małgorzata Kajkowska

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZNAM SWOJE PRAWA I OBOWIĄZKI”

I miejsce:
Patrycja Radziach 2c
Maria Ronduda 6c
Karol Wałęka 6n

II miejsce:
Maria Jakoniuk 1b
Marcin Wlazło 5e

III miejsce:
Ostap Tkachuk 1e
Aleksandra Stańczak 3e
Kamila Jabłońska 7c

Wyróżnienia:
Dobromiła Błądek 1a
Kinga Malinowska 1f
Krzysztof Sowula 2e
Mateusz Jasiński 2i
Bożena Jabłońska 7c

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu! Jak tylko sytuacja się unormuje informacje dotyczące wręczenia nagród zostaną zamieszczone na stronie SP5.
Koordynatorzy:
Katarzyna Kazubek
Izabela Kaczorek-Turos
Marta Pycka
Karolina Kostro

OLIMPUS SESJA ZIMOWA


WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIERSZYKI ORTOGRAFICZNE


WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z BIOLOGII GALILEO


WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z HISTORII OLIMPUS - SESJA ZIMOWA

Klasa 5
  • Szymon Sędzik 42 19 Dyplom uznania (kl.5m)
  • Natan Pydyszewski 32 29 Dyplom uznania (kl.5h)
  • Jakub Jelonkiewicz 28 33 Dyplom uznania (kl.5m)
Klasa 6
  • Dawid Makles  35 26 Dyplom uznania (kl.6f)  
  • Iga Bezak 30 31 Dyplom uznania (kl.6l)
  • Szymon Frączek  29 32 Dyplom uznania (kl.6b)  
  • Kacper Bors 25 36 Dyplom uznania (kl.6)
  • Antoni Baran 20 41 Dyplom uznania (kl.6k)
  • Dorian Juszczuk 20 41 Dyplom uznania (kl.6m)
  • Franciszek Rosicki 20 41 Dyplom uznania (kl.6k)
  • Maciej Osiński 20 41 Dyplom uznania (kl.6k)
  • Jakub Wiliński 19 42 Dyplom uznania (kl.6j)  
  • Wiktor Ferenc 16 45 Dyplom uznania (kl.6k) 
  • Wiktor  Baranowski 14 47 Dyplom uznania (kl.6k)   
Wszystkim serdecznie gratuluję.
Małgorzata Kajkowska

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY ZADAŃ LOGICZNYCH


LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU GMINNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „SUPERRACHMISTRZ”


WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „LEON” – SESJA JESIENNA 2019


KONKURS LOGOPEDYCZNY 

Laureatami konkursu logopedycznego "Gimnastyka dla języka" są:
  • Wiktoria Guzowska 1f
  • Kinga Malinowska 1f
Serdecznie gratulujemy!
Logopeda 
Marta Pycka
Karolina Kostro

WYNIKI KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK 2019/2020


POSTAĆ Z ULUBIONEJ BAJKI


WYNIKI GMINNEGO KONKURSU CHRISTMAS LAPBOOK


WYNIKI II ETAPU KONKURSU „W POSZUKIWANIU PRZYGODY” DLA KLAS 5


WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO "W POSZUKIWANIU PRZYGODY"


WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z MATEMATYKI OLIMPUS - SESJA JESIENNA

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z HISTORII OLIMPUS - SESJA JESIENNA

Klasa 5
  • Szymon Sędzik 196 15 Dyplom laureata (kl.5m)
  • Natan Pydyszewski 176 25 Dyplom uznania (kl.5h)
  • Jakub Jelonkiewicz 170 28 Dyplom uznania (kl.5m)
Klasa 6
  • Szymon Frączek 174 26 Dyplom uznania (kl.6b)
  • Aleksandra Patyna 166 30 Dyplom uznania (kl.6m)
  • Iga Bezak 150 38 Dyplom uznania (kl.6l)
  • Jakub Wiliński 138 44 Dyplom uznania (kl.6j)
  • Krystian Michalski 136 45 Dyplom uznania (CEM)
  • Maja Piwońska 130 48 Dyplom uznania (kl.6j)
  • Maciej Osiński 116 55 Dyplom uznania (kl.6k)
Wszystkim serdecznie gratuluję.
Małgorzata Kajkowska

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

Pragnę poinformować, że uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w SP nr 2 w Zalesiu Dolnym, zdobywając wiele nagród.

W grupie wiekowej klas 4 -6 
w kategorii: solista 
I miejsce zajęła uczennica z kl. 6f Nela Ponikiewska 

w kategorii: zespół wokalno – instrumentalny 
II miejsce zdobyły uczennice z kl. 6j: Aleksandra Szydłowska i Amelia Dajewska.

Wyróżniona została Otylia Chałupka z klasy 6m.

W grupie wiekowej klas 7 – 8 
III miejsce zdobył uczeń klasy 7a Michał Rybak

W kategorii: zespół wokalny 
III miejsce zdobyli uczniowie: Alexander Nowak z kl.7f i Michał Rybak z kl 7a. 

Wyróżniona została Magdalena Tabiszewska z klasy 8f.

Wszystkim Uczestnikom bardzo dziękuję i gratuluję sukcesów. Chcę również podziękować Pani Elżbiecie Bruszewskiej i Panu Grzegorzowi Szydłowskiemu za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie uczniów do konkursu.
Anna Sambierska

WYNIKI KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

W dniu 04.12.2019 r. został przeprowadzony I etap Konkursu Kolęd i Pastorałek dla uczniów z klas 4-8.
Gratulujemy Laureatom i bardzo dziękujemy WSZYSTKIM UCZESTNIKOM za udział w konkursie.

Anna Sambierska i Elżbieta Bruszewska

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MULTITEST Z HISTORII

Klasa 5

SZYMON SĘDZIK II MIEJSCE (196 pkt.) DYPLOM LAUREATA, NAGRODA KSIĄŻKOWA (klasa 5m)

JAKUB JELONKIEWICZ 12 MIEJSCE (176 pkt.) DYPLOM WYRÓŻNIENIA (klasa 5m)

ZIEMOWIT GRODKOWSKI 26 MIEJSCE (148 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 5m)


Klasa 6

SZYMON FRĄCZEK 9 MIEJSCE (188 pkt.) DYPLOM LAUREATA (klasa 6b)

FILIP SKOWROŃSKI 13 MIEJSCE (180 pkt.) DYPLOM WYRÓŻNIENIA (klasa 6j)

KACPER DUCHNOWSKI 24 MIEJSCE (158 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6b)

FRANCISZEK ROSICKI 27 MIEJSCE (152 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6k)

WIKTOR BARANOWSKI 32 MIEJSCE (142 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6k)

MACIEJ OSIŃSKI 33 MIEJSCE (140 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6k)

WIKTOR FERENC 38 MIEJSCE (130 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6k)


WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJĘ. 

MAŁGORZATA KAJKOWSKA

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU „MALOWANA ORTOGRAFIA”


KONKURS "JESIENNE CUDAKI" 


ZNAMY POWODY NA OSZCZĘDNOŚĆ WODY


SZKOLNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ


GMINNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W SP W CHYLICACH


WYNIKI PIERWSZEGO TESTU
I ETAPU MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO
DLA KLAS VI – „W poszukiwaniu przygody”

W dniu 28 października odbył się pierwszy test I etapu Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego pt. „W poszukiwaniu przygody” dla klas szóstych. 


Kolejny test (Brandon Mull „Zwierzoduchy”) zapraszamy 16 grudnia 2019r. o godz. 15:40. Przypominamy o odebraniu na początku grudnia zgody na konkurs od nauczyciela języka polskiego.

Organizatorki

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA 20-22 WRZEŚNIA 
NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY.

Zwycięzcy konkursu

I miejsce  
Wiktoria Bulajić kl. 6j

II miejsce  
Gabrysia Bednarek kl. 5h

III miejsce 
A. Julia Głąb kl. 5g
B. Wiktoria Stasiak kl. 6j


Wyróżnienia
1. Aleksandra Kalbarczyk kl. 5j
2. Zuzanna Szostak kl. 5j
3. Kajetan Szybejko kl. 5i
4. Maria Jaciubek kl. 5b

Zespół przyrodniczy