Aktualności‎ > ‎

Konkursy - wyniki

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z HISTORII OLIMPUS - SESJA ZIMOWA

Klasa 5
  • Szymon Sędzik 42 19 Dyplom uznania (kl.5m)
  • Natan Pydyszewski 32 29 Dyplom uznania (kl.5h)
  • Jakub Jelonkiewicz 28 33 Dyplom uznania (kl.5m)
Klasa 6
  • Dawid Makles  35 26 Dyplom uznania (kl.6f)  
  • Iga Bezak 30 31 Dyplom uznania (kl.6l)
  • Szymon Frączek  29 32 Dyplom uznania (kl.6b)  
  • Kacper Bors 25 36 Dyplom uznania (kl.6)
  • Antoni Baran 20 41 Dyplom uznania (kl.6k)
  • Dorian Juszczuk 20 41 Dyplom uznania (kl.6m)
  • Franciszek Rosicki 20 41 Dyplom uznania (kl.6k)
  • Maciej Osiński 20 41 Dyplom uznania (kl.6k)
  • Jakub Wiliński 19 42 Dyplom uznania (kl.6j)  
  • Wiktor Ferenc 16 45 Dyplom uznania (kl.6k) 
  • Wiktor  Baranowski 14 47 Dyplom uznania (kl.6k)   
Wszystkim serdecznie gratuluję.
Małgorzata Kajkowska

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY ZADAŃ LOGICZNYCH


LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU GMINNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „SUPERRACHMISTRZ”


WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „LEON” – SESJA JESIENNA 2019


KONKURS LOGOPEDYCZNY 

Laureatami konkursu logopedycznego "Gimnastyka dla języka" są:
  • Wiktoria Guzowska 1f
  • Kinga Malinowska 1f
Serdecznie gratulujemy!
Logopeda 
Marta Pycka
Karolina Kostro

WYNIKI KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK 2019/2020


POSTAĆ Z ULUBIONEJ BAJKI


WYNIKI GMINNEGO KONKURSU CHRISTMAS LAPBOOK


WYNIKI II ETAPU KONKURSU „W POSZUKIWANIU PRZYGODY” DLA KLAS 5


WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO "W POSZUKIWANIU PRZYGODY"


WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z MATEMATYKI OLIMPUS - SESJA JESIENNA

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z HISTORII OLIMPUS - SESJA JESIENNA

Klasa 5
  • Szymon Sędzik 196 15 Dyplom laureata (kl.5m)
  • Natan Pydyszewski 176 25 Dyplom uznania (kl.5h)
  • Jakub Jelonkiewicz 170 28 Dyplom uznania (kl.5m)
Klasa 6
  • Szymon Frączek 174 26 Dyplom uznania (kl.6b)
  • Aleksandra Patyna 166 30 Dyplom uznania (kl.6m)
  • Iga Bezak 150 38 Dyplom uznania (kl.6l)
  • Jakub Wiliński 138 44 Dyplom uznania (kl.6j)
  • Krystian Michalski 136 45 Dyplom uznania (CEM)
  • Maja Piwońska 130 48 Dyplom uznania (kl.6j)
  • Maciej Osiński 116 55 Dyplom uznania (kl.6k)
Wszystkim serdecznie gratuluję.
Małgorzata Kajkowska

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

Pragnę poinformować, że uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w SP nr 2 w Zalesiu Dolnym, zdobywając wiele nagród.

W grupie wiekowej klas 4 -6 
w kategorii: solista 
I miejsce zajęła uczennica z kl. 6f Nela Ponikiewska 

w kategorii: zespół wokalno – instrumentalny 
II miejsce zdobyły uczennice z kl. 6j: Aleksandra Szydłowska i Amelia Dajewska.

Wyróżniona została Otylia Chałupka z klasy 6m.

W grupie wiekowej klas 7 – 8 
III miejsce zdobył uczeń klasy 7a Michał Rybak

W kategorii: zespół wokalny 
III miejsce zdobyli uczniowie: Alexander Nowak z kl.7f i Michał Rybak z kl 7a. 

Wyróżniona została Magdalena Tabiszewska z klasy 8f.

Wszystkim Uczestnikom bardzo dziękuję i gratuluję sukcesów. Chcę również podziękować Pani Elżbiecie Bruszewskiej i Panu Grzegorzowi Szydłowskiemu za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie uczniów do konkursu.
Anna Sambierska

WYNIKI KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

W dniu 04.12.2019 r. został przeprowadzony I etap Konkursu Kolęd i Pastorałek dla uczniów z klas 4-8.
Gratulujemy Laureatom i bardzo dziękujemy WSZYSTKIM UCZESTNIKOM za udział w konkursie.

Anna Sambierska i Elżbieta Bruszewska

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MULTITEST Z HISTORII

Klasa 5

SZYMON SĘDZIK II MIEJSCE (196 pkt.) DYPLOM LAUREATA, NAGRODA KSIĄŻKOWA (klasa 5m)

JAKUB JELONKIEWICZ 12 MIEJSCE (176 pkt.) DYPLOM WYRÓŻNIENIA (klasa 5m)

ZIEMOWIT GRODKOWSKI 26 MIEJSCE (148 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 5m)


Klasa 6

SZYMON FRĄCZEK 9 MIEJSCE (188 pkt.) DYPLOM LAUREATA (klasa 6b)

FILIP SKOWROŃSKI 13 MIEJSCE (180 pkt.) DYPLOM WYRÓŻNIENIA (klasa 6j)

KACPER DUCHNOWSKI 24 MIEJSCE (158 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6b)

FRANCISZEK ROSICKI 27 MIEJSCE (152 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6k)

WIKTOR BARANOWSKI 32 MIEJSCE (142 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6k)

MACIEJ OSIŃSKI 33 MIEJSCE (140 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6k)

WIKTOR FERENC 38 MIEJSCE (130 pkt.) DYPLOM UZNANIA (klasa 6k)


WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJĘ. 

MAŁGORZATA KAJKOWSKA

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU „MALOWANA ORTOGRAFIA”


KONKURS "JESIENNE CUDAKI" 


ZNAMY POWODY NA OSZCZĘDNOŚĆ WODY


SZKOLNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ


GMINNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W SP W CHYLICACH


WYNIKI PIERWSZEGO TESTU
I ETAPU MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO
DLA KLAS VI – „W poszukiwaniu przygody”

W dniu 28 października odbył się pierwszy test I etapu Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego pt. „W poszukiwaniu przygody” dla klas szóstych. 


Kolejny test (Brandon Mull „Zwierzoduchy”) zapraszamy 16 grudnia 2019r. o godz. 15:40. Przypominamy o odebraniu na początku grudnia zgody na konkurs od nauczyciela języka polskiego.

Organizatorki

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA 20-22 WRZEŚNIA 
NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY.

Zwycięzcy konkursu

I miejsce  
Wiktoria Bulajić kl. 6j

II miejsce  
Gabrysia Bednarek kl. 5h

III miejsce 
A. Julia Głąb kl. 5g
B. Wiktoria Stasiak kl. 6j


Wyróżnienia
1. Aleksandra Kalbarczyk kl. 5j
2. Zuzanna Szostak kl. 5j
3. Kajetan Szybejko kl. 5i
4. Maria Jaciubek kl. 5b

Zespół przyrodniczy