Aktualności‎ > ‎Konkursy - wyniki‎ > ‎

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU „MALOWANA ORTOGRAFIA”

Klasy II

Miejsce I
  • Maja Gawin – Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie
Miejsce II
  • Kuba Muranowicz - Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
Miejsce III
  • Zofia Gers – Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie
Wyróżnienia:
  • Oliwia Uszyńska – Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie
  • Denys Hnativ – Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
  • Kinga Krupa – Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie


Klasy III

Miejsce I
  • Liliana Zarzycka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie
Miejsce II
  • Mikołaj Matulka – Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
Miejsce III
  • Hubert Wysocki – Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie
Wyróżnienie:
  • Valentyna Dolishina – Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie
  • Oskar Skalski – Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie
  • Ksawery Krassowski - Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
  • Kuba Śmiałek - Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
  • Mikołaj Maj - Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
  • Stanisław Włodarczyk - Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie


Klasy IV

Miejsce I
  • Damian Wilk – Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie
Miejsce II
  • Gabriela Mańkowska – Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie
Miejsce III
  • Agata Dylicka – Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie


Klasy V

Miejsce I
  • Lena Dziubak – Szkoła Podstawowa nr5 w Piasecznie
Miejsce II
  • Anita Sołdańska – Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
Miejsce III
  • Julia Stefaniak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie
Wyróżnienia:
  • Amelia Bączkowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie
  • Patryk Sulej – Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie


Klasy VI

Miejsce I
  • Karol Wałęka - Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
Miejsce II
  • Maria Ronduda – Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
Miejsce III
  • Lena Chmielewska - Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
Wyróżnienia:
  • Filip Rzepka - Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
  • Milena Bonder - Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
  • Maksymilian Kruk - Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie
  • Wiktoria Papiewska - Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie

Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się w późniejszym terminie, o czym poinformujemy na stronie szkoły.
Gratulujemy laureatom i serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.


Katarzyna Kazubek
Izabela Kaczorek - Turos