Aktualności‎ > ‎Konkursy - wyniki‎ > ‎

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNO-INFORMATYCZNEGO NA PLAKAT PROMUJĄCY ZASŁANIANIE UST I NOSA

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNO-INFORMATYCZNEGO  NA PLAKAT PROMUJĄCY ZASŁANIANIE UST I NOSA ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ SPOWODOWANĄ WIRUSEM COVID 19

W dniu 28 października 2020 roku, spośród 49 prac uczniów klas I – III oraz 75 prac uczniów klas IV-VII, w sumie 124 prac, w wyniku obrad Jury, wyłoniono zwycięzców konkursu.  
         
Kategoria Klasy I – III
I M-Ce  Gabriela Kostrzewa Kl. III F
I M-Ce  Nina Rostkowska I Karolina Kocur Kl. II G
I M-Ce  Michalina Marecka Kl. I G
II M-Ce  Lena Foltyn Kl. III F
II M-Ce  Antonina Matusiak Kl. I G
II M-Ce  Ala Lubryczyńska Kl. I J
III M-Ce  Daria Bohaczyk Kl. III H
III M-Ce Nikola Hołubowska Kl. III E
III M-Ce Wiktoria Socha I Julia Krasuska 2 G
Wyr. Natalia Okołowicz Kl. III F
Wyr. Aleksandra Jaskułowska Kl. III F
Wyr. Adam Nitecki Kl. III F
Wyr. Kuba Muranowicz Kl. III F
Wyr. Julia Rózio Kl. III E
Wyr. Julia Wasilewska Kl. III H
Wyr. Zuzanna Korenik Kl. III H
Wyr. Zuzannna Janiszewska Kl. I J
Wyr. Olga Szczęsnowicz Kl. I J

KATEGORIA TECHNIKI KOMPUTEROWE I-III
I M-Ce Oskar Jendra Kl. III F 

Kategoria Klasy IV-V
I M-Ce Hania Sowa    Kl. IV E
II M-Ce Martyna Kabala Kl. IV B
II M-Ce Nikodem Nowak Kl. V C
III M-Ce Amelia Wierzchowska I Hania Rybak Kl. V C
III M-Ce Paweł Orliński Kl. V E
Wyr. Kacper Chenoir Kl. V E
Wyr. Jakub Klicz I Adam Goławski Kl. IV E
Wyr. Klaudia Michalak Kl. Iv C
Wyr. Kacper Kuciński Kl. IV H
Wyr. Matyna Woźniak Kl. IV H

Kategoria Klasy VI-VIII
I M-Ce Julia Głąb Kl. VI G
I M-Ce Jan Marciniak Kl. VI K
I M-Ce Kasia Czuraj I Iga Szerszeń Kl. VII L
I M-Ce Iga Bezak I Amelia Grzelak Kl. VII L
II M-Ce  Zuzia Kobiałka Kl. VII L
II M-Ce Ewelina Chreptowicz I Magda Młynarczyk  Kl. VII H
III M-Ce Maria Ronduda   Kl. VII C
III M-Ce Oskar Litwin I Antoni Baran Kl. VII K
Wyr. Kaja Górska I Oliwia Szot Kl. VII G
Wyr. Kamila Bartlewska I Nina Kupaj Kl. VII G
Wyr. Julia Pyza Kl. VII H
Wyr. Julian Żurawski Kl. VII H
Wyr. Hania Kostrzewa I Wiktoria Rozbicka Kl. VII K
Wyr. Julia Stefańska i Wiktoria Frączak Kl. VII L
Wyr. Kamila Kukiełka Kl. VIII D
Wyr. Igor Wicha I Bartek Chmiel Kl. VIII D.

KATEGORIA TECHNIKI KOMPUTEROWE VI-VIII
I m-ce Łukasz Dymek Kl. VIII G

Jury:
Wiesława Nastały - Płaskocińska
Julita Rajkowska
Dorota Pora-Żurawska


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU I GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!