Aktualności‎ > ‎Konkursy - wyniki‎ > ‎

ZNAMY POWODY NA OSZCZĘDNOŚĆ WODY

„ZNAMY POWODY NA OSZCZĘDNOŚĆ WODY”
Tak brzmiał tytuł konkursu gminnego, organizowanego przez PWiK, w który wzięło udział 159 uczestników. Poziom prac 
plastycznych okazał się bardzo wysoki, przyznano niezwykle wartościowe nagrody, które przypadły w udziale również uczniom naszej szkoły. W kategorii kl. 1-3 Lena Trlik z kl. 3d zdobyła II miejsce, a wyróżnienia : Nina Wojtkowiak z kl.3a, Lena Orlińska z kl.2c, Klara Kowalicka z kl.2d. Laureatom serdecznie gratulujemy. Zarówno organizator konkursu, jak i nauczyciele oraz rodzice cieszą się , że wśród uczniów rośnie świadomość problemów związanych z dbałością o środowisko. Mamy nadzieję, że przedstawione w pracach plastycznych sposoby na oszczędność wody znajdą zastosowanie w życiu codziennym.

Wiesława Nastały- Płaskocińska
Wychowawca świetlicy