Aktualności‎ > ‎

WARSZTATY "WOKÓŁ TUS I SOCJOTERAPII"

3.11.2021r. odbyły się warsztaty dla rodziców uczniów klas 1 i 2 uczęszczających na zajęcia TUS i socjoterapię pt. "Wokół TUS i socjoterapii". Warsztaty miały na celu:

  • przybliżyć rodzicom specyfikę tego typu zajęć,
  • zapoznać ich z metodami wykorzystywanymi podczas TUS i socjoterapii,
  • ukazać różnice między TUS a socjoterapią.
Podczas spotkania rodzice mieli okazję stać się uczestnikami modelowych zajęć i przekonać się o tym, co ich dzieci robią na takich zajęciach. Nie brakowało zabaw, ale pojawiła się również spora dawka informacji odnośnie TUS i socjoterapii. Na koniec każdy z rodziców otrzymał pamiątkowy certyfikat ukończenia warsztatów oraz materiały z najważniejszymi informacjami, do których zawsze mogą wrócić. 😊
Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy zdecydowali się na udział w warsztatach!

 
 
 
 

Organizatorzy:
Ewa Głąb
Aleksandra Kozłowska
Katarzyna Pawlikowska
Katarzyna Zaleska