Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 1B‎ > ‎

Ogłoszenia wychowawcy

opublikowane: 14 wrz 2015, 13:15 przez Beata Komorowska   [ zaktualizowane 28 lut 2016, 13:00 ]
Odwołane zajęcia na basenie

W związku z remontem, zajęcia na basenie w dniach (08.03 do 05.04.2016)                     nie odbędą się.
W poniedziałki i środy nastąpi zmiana planu.
Poniedziałek  -- zajęcia od 11.15 - 15.05
           Środa -- zajęcia od  12.20 - 16.00

Rekolekcje Wielkopostne

odbędą się w dniach 29 lutego-2 marca 2016 r.( poniedziałek- środa)
Nasza klasa odbędzie nauki rekolekcyjne w kościele parafialnym p.w. Matki Bożej Różańcowej przy ul. Słowiczej 1    w trakcie zajęć lekcyjnych.

Do kościoła wychodzimy o godz. 14.45

Nauka rekolekcyjna o godz. 15.15

Powrót do szkoły około 16.20

W środę nie odbędą się zajęcia na basenie.

Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 10.11.2015r. uczniowie klasy I B, będą obchodzić Narodowe Święto Niepodległości. Pierwszaki zostaną zapoznani z historią wydarzeń z dnia            11 listopada 1918r. W tym dniu obowiązuje odświętny strój, do którego doczepimy kotylion własnoręcznie wykonany przez dziecko.
Wychowawczyni

Szklanka mleka

Znalezione obrazy dla zapytania animowane gify mleko

Szkoła Podstawowa nr 5 w tym rok szkolnym przystąpiła do programu "Szklanka mleka".
        Wszyscy uczniowie zostali  zapisani przez wychowawcę  do w/w programu. Mleko będzie
        wydawane od października w następujących dniach: poniedziałek, wtorek, środa.
        Jeżeli, ktoś z Państwa nie wyraża zgody, na uczestnictwo dziecka w programie, proszę o kontakt.
                                                                                                                                     Wychowawca

Zebranie z rodzicami uczniów klasy I B odbędzie się dnia 22 września 2015r.,godz.18.00, sala 14 ( I piętro).
W budynku Gimnazjum nr 1.  Dzieci nie mogą uczestniczyć w zebraniu.
                                                                                                                                            Wychowawczyni