Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 2C‎ > ‎,,Z życia klasy, szkoły"‎ > ‎

A teraz przyszedł czas na podsumowanie I półrocza

opublikowane: 28 sty 2016, 10:19 przez Elżbieta Duch
Pierwsze pół roku nauki minęło bardzo szybko. Znamy już większość liter, czytamy coraz płynniej, pięknie piszemy i starannie prowadzimy zeszyty. Umiemy liczyć w zakresie 9. Staramy się brać udział w różnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych.
Byliśmy na dwóch wycieczkach: do centrum Nauki Kopernik i na lotnisku im. F. Chopina.
Najważniejszą uroczystością bylo pasowanie nas na uczniów czyli Ślubowanie, uczestniczyliśmy też w śpiewaniu pieśni patriotycznych, ubraliśmy w klasie piękną choinkę, niedługo po tym przyszedł do nas św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów, urządziliśmy klasową Wigilię, wzięliśmy udział w szkolnych Jasełkach .
Niedawno ugościliśmy Babcie i Dziadków z okazji Ich święta.
Teraz rozpoczynamy zasłużony wypoczynek - ferie. Odpoczywajmy i bawmy się BEZPIECZNIE!!!