Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 2C‎ > ‎,,Z życia klasy, szkoły"‎ > ‎

A to już koniec roku szkolnego 2015/16 - podsumowanie

opublikowane: 21 cze 2016, 13:53 przez Elżbieta Duch   [ zaktualizowane 24 sie 2016, 04:35 ]

Podsumowanie roku szkolnego 2015/16

,,A teraz już czas zaprosić wszystkich Was

Na zasłużony odpoczynek w lasach, w górach, nad jeziorami, na wędrówki z plecakami”

Rok szkolny minął bardzo szybko, przez ten czas zżyliśmy się ze sobą i stanowimy zgrany zespół klasowy. Wiemy, jak dbać o swoje bezpieczeństwo. Chętnie bawimy się na przerwach. Z całych sił pracujemy na lekcjach. Umiemy już czytać, pisać i liczyć. Poznaliśmy już niektóre zasady ortograficzne. Rozwiązujemy zadania tekstowe, potrafimy pięknie śpiewać.

Uczestniczyliśmy w : warsztatach plastycznych, przyrodniczych, imprezach szkolnych i klasowych, wycieczkach. Próbowaliśmy swoich sił w konkursach i zawodach. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Drodzy Uczniowie,

życzę Wam  udanych i bezpiecznych wakacji, dużo słońca, radości, wielu przygód oraz powrotu do szkoły po wakacjach z zapałem do dalszej pracy.

Wychowawczyni,  nauczyciel wspomagający

Elżbieta Duch       Zuzanna Pryć-Ziółkowska