Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 1D‎ > ‎

PODSUMOWANIE CAŁEGO ROKU

opublikowane: 27 cze 2016, 12:14 przez Aneta Kowalska   [ zaktualizowane 27 cze 2016, 12:17 ]

Pilnie pracowaliśmy, robiąc postępy w czytaniu, pisaniu, liczeniu .Doskonaliliśmy technikę czytania, kaligrafie , Robimy coraz mniej błędów. Umiemy ważyć i mierzyć. Uczyliśmy się o Polsce, poznając mapę, najważniejsze miasta i rzeki oraz  legendy z nimi związane

Staraliśmy się używać słów grzecznościowych: proszę, dziękuję, przepraszam. Być koleżeńscy, zgodnie się bawić i pracować w zespołach. Dbaliśmy o swoje bezpieczeństwo. Staraliśmy się stosować do zasad i umów klasowych i chociaż nie zawsze nam to wychodziło, próbowaliśmy dobrze wypełniać swoje szkolne obowiązki i pamiętać o odrabianiu prac domowych.

Braliśmy udział w wielu różnych konkursach i osiągaliśmy tam sukcesy.

Jeździliśmy na wycieczki szkolne: Świętowaliśmy Dzień Dziewczyny i Chłopaka, z najbliższymi Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki, Dzień Dziecka,

I tak mijał dzień za dniem…Codziennie robiliśmy postępy, na miarę możliwości każdego z nas i zasłużenie wszyscy otrzymaliśmy promocję do klasy drugiej.

wychowawca Aneta Kowalska