Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 1E‎ > ‎

Podsumowanie I półrocza

opublikowane: 31 sty 2016, 14:29 przez Grażyna Klarecka-Szydziak
Pierwsze pół roku nauki za nami. Znamy już dużo liter, coraz sprawniej czytamy. Starannie i poprawnie piszemy. Wykonujemy obliczenia w zakresie 9. Znamy dużo piosenek, chętnie śpiewamy. Gry i zabawy ruchowe dają nam wiele radości. Starannie i pomysłowo wykonujemy prace plastyczne. Dużo wiemy o otaczającej nas przyrodzie. Wiemy jak należy bezpiecznie zachowywać się w drodze do szkoły, w szkole i w każdym innym miejscu. Umiemy zachować się grzecznie i stosownie do sytuacji. Cieszy nas, gdy razem się bawimy i pomagamy sobie wzajemnie. Z radością wypożyczamy i czytamy książki. Chętnie uczestniczymy w życiu klasy i szkoły. Bierzemy udział w konkursach, uroczystościach szkolnych. Włączyliśmy się w akcję „Góra grosza”. Bardzo miło wspominamy Mikołajki i wigilię klasową. Dzień Babci i Dziadka w naszej klasie był dla nas wyjątkowo ważnym świętem. Pierwsze półrocze w szkole było pracowite i owocne, zasłużyliśmy na odpoczynek i ferie zimowe.