Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 1E‎ > ‎

Podsumowanie roku szkolnego 2015/2016

opublikowane: 27 cze 2016, 14:30 przez Grażyna Klarecka-Szydziak

Nasz pierwszy rok w szkole był niezwykle miły i owocny. Zdobyliśmy wiele nowych wiadomości i umiejętności. Na lekcjach pracowaliśmy chętnie i wytrwale. Z ogromnym zaangażowaniem i radością wykonywaliśmy zadane prace. Nasze postępy widzieli rodzice, nasza pani i my sami. Chętnie pracowaliśmy i rozmawialiśmy w kręgu. Wiele radości przynosiły nam wspólne zabawy, wycieczki, wyjścia na plac zabaw. Gościliśmy w naszej klasie Babcię, Dziadka, Mamę i Tatę. Przygotowaliśmy dla naszych wspaniałych gości wiersze, piosenki i cukierki. My sami też braliśmy udział w wielu uroczystościach szkolnych i klasowych. Przygotowaliśmy dla naszych kolegów wiersze i piosenki na apel „Bezpieczne wakacje”. Wystąpiliśmy z radością i zaangażowaniem, bo bardzo lubimy śpiewać i recytować wiersze. Dobrze się nam ze sobą współpracuje, zgodnie bawimy się i pomagamy sobie wzajemnie. Grzecznie odnosimy się do siebie, nauczycieli i innych pracowników naszej szkoły. Umiemy się zachować stosownie do miejsca i sytuacji. Za nami rok szkolny. Przed nami wakacje, na które w pełni zasłużyliśmy. Do zobaczenia w drugiej klasie.