Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 1F‎ > ‎

Wakacje

opublikowane: 28 cze 2016, 14:35 przez Marzena Olędzka
Podsumowanie klasy 1
Pilnie pracowaliśmy, robiąc postępy w czytaniu, pisaniu, liczeniu .Doskonaliliśmy technikę czytania, kaligrafię.  Robimy coraz mniej błędów. Umiemy ważyć i mierzyć. Uczyliśmy się o Polsce, poznając mapę, najważniejsze miasta i rzeki oraz  legendy z nimi związane.

Staraliśmy się używać słów grzecznościowych: proszę, dziękuję, przepraszam. Być koleżeńscy, zgodnie się bawić i pracować w zespołach. Dbaliśmy o bezpieczeństwo swoje i innych.  Staraliśmy się stosować do zasad i umów klasowych , chociaż nie zawsze nam to wychodziło. Próbowaliśmy dobrze wypełniać swoje szkolne obowiązki i pamiętać o odrabianiu prac domowych.

Braliśmy udział w wielu różnych konkursach i osiągaliśmy  sukcesy.

Jeździliśmy na wycieczki szkolne: Świętowaliśmy Dzień Dziewczyny i Chłopaka, z najbliższymi Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki, Dzień Dziecka,

I tak mijał dzień za dniem…Codziennie robiliśmy postępy, na miarę możliwości każdego z nas i zasłużenie wszyscy otrzymaliśmy promocję do klasy drugiej.

Kochane Dzieci, Szanowni Rodzice !!!
Na wakacyjny czas życzę dużo słońca, radości, bezpiecznego wypoczynku, abyśmy się wszyscy spotkali we wrześniu pełni zapału i gotowi do podejmowania nowych wyzwań.

Wychowawca
Marzena Olędzka