Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎

Klasa 1H

Wychowawca -  Agnieszka Dymek

opublikowane: 27 cze 2016, 10:45 przez Agnieszka Dymek

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje, czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim moim uczniom życzę by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci. Odpoczywajcie w pełny, słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił. Pamiętajcie o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Agnieszka Dymek

opublikowane: 27 cze 2016, 10:14 przez Agnieszka Dymek

Podsumowanie pracy w klasie IH

W ciągu minionego roku uczyliśmy się współdziałania w grupie, przestrzegania praw i zasad współdziałania zbiorowego, estetyki i aktywności twórczej oraz poprawnej mowy i logicznego myślenia. Doskonaliliśmy swobodę wypowiedzi, poznaliśmy wiele opowiadań, wierszy i inscenizacji. Usprawnialiśmy technikę czytania i pisania. Dzięki temu popełniamy coraz mniej błędów. Doskonaliliśmy technikę liczenia. Uczyliśmy się rozwiązywać różne zadania z treścią. Umiemy ważyć, mierzyć linijką i liczyć pieniądze. Dowiedzieliśmy się wiele o świecie. Poznaliśmy najważniejsze miasta i rzeki w Polsce oraz  legendy z nimi związane. Umiemy wymienić, jakie zwierzęta i rośliny spotkamy na łące, w polu i w innych miejscach. Doskonaliliśmy również sprawności manualne w czasie zajęć plastycznych i technicznych oraz sprawności ruchowe podczas zajęć gimnastycznych, spacerów i zabaw na świeżym powietrzu.

Lubimy uczyć się różnych piosenek i ciekawych wierszy, dlatego braliśmy czynny udział w szkolnych imprezach. Na co dzień jesteśmy koleżeńscy i uczynni, ale nie da się też ukryć, że rozpiera nas energia. Jednakże kiedy trzeba, potrafimy być poważni, zmobilizować się, dać z siebie wszystko. Dobrze radzimy sobie z pokonywaniem trudności i osiągamy dobre wyniki w nauce. Pani jest z nas dumna.

Braliśmy udział w wielu różnych konkursach i możemy pochwalić się wieloma sukcesami.

Jeździliśmy na wycieczki szkolne do Teatru „Syrena” na przedstawienie pt. " Królowa Śniegu", do Teatru „Kamienica” na  przedstawienie pt. "Tytus, Romek i A'Tomek". Zwiedziliśmy też „Manufakturę” oraz Stare Miasto w Warszawie.

Świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty, Dzień Dziecka.

Dwudziestego czwartego czerwca 2016 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Teraz spotkamy się już w drugiej klasie.

Uczniowie klasy 1H wraz z wychowawcą

opublikowane: 22 cze 2016, 08:18 przez Agnieszka Dymek

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas pierwszych
odbędzie się w piątek 24 czerwca o godz. 10.00 w hali sportowej.
Po uroczystości zapraszam do sali nr 49.

Dzień sportu

opublikowane: 22 cze 2016, 08:14 przez Agnieszka Dymek

Wycieczka "Wesołe harce i zabawy w gajówce na majówce"

opublikowane: 22 cze 2016, 00:22 przez Agnieszka Dymek

Dzień Mamy i Taty oraz Dzień Dziecka

opublikowane: 1 cze 2016, 11:07 przez Agnieszka Dymek

Wycieczka "Manufaktura z legendami i spacerem po Starówce"

opublikowane: 31 maj 2016, 12:10 przez Agnieszka Dymek

Spotkanie z piłkarzem

opublikowane: 2 maj 2016, 10:19 przez Agnieszka Dymek

Nasza klasa w Teatrze Kamienica w Warszawie na przedstawieniu pt. "Tytus, Romek i A Tomek"

opublikowane: 2 maj 2016, 10:11 przez Agnieszka Dymek   [ zaktualizowane 2 maj 2016, 10:22 ]

konkurs

opublikowane: 6 kwi 2016, 22:57 przez Agnieszka Dymek

Kuratorium Oświaty w Warszawie informuje o rozpoczęciu kolejnej - VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci Szkół Podstawowych pt. „RODZINA- tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy”. Organizatorem konkursu jest Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II z siedzibą w Bydgoszczy.

Konkurs skierowany jest do dzieci szkół podstawowych w trzech kategoriach:

• · klasy I – III ( trzy nagrody główne i pięć wyróżnień)
  • · klasy IV – VI ( trzy nagrody główne i pięć wyróżnień)
  • · dzieci niepełnosprawne

Szczegółowe informacje na stronie organizatora

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32