Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 1H‎ > ‎

Post bez tytułu

opublikowane: 27 cze 2016, 10:14 przez Agnieszka Dymek

Podsumowanie pracy w klasie IH

W ciągu minionego roku uczyliśmy się współdziałania w grupie, przestrzegania praw i zasad współdziałania zbiorowego, estetyki i aktywności twórczej oraz poprawnej mowy i logicznego myślenia. Doskonaliliśmy swobodę wypowiedzi, poznaliśmy wiele opowiadań, wierszy i inscenizacji. Usprawnialiśmy technikę czytania i pisania. Dzięki temu popełniamy coraz mniej błędów. Doskonaliliśmy technikę liczenia. Uczyliśmy się rozwiązywać różne zadania z treścią. Umiemy ważyć, mierzyć linijką i liczyć pieniądze. Dowiedzieliśmy się wiele o świecie. Poznaliśmy najważniejsze miasta i rzeki w Polsce oraz  legendy z nimi związane. Umiemy wymienić, jakie zwierzęta i rośliny spotkamy na łące, w polu i w innych miejscach. Doskonaliliśmy również sprawności manualne w czasie zajęć plastycznych i technicznych oraz sprawności ruchowe podczas zajęć gimnastycznych, spacerów i zabaw na świeżym powietrzu.

Lubimy uczyć się różnych piosenek i ciekawych wierszy, dlatego braliśmy czynny udział w szkolnych imprezach. Na co dzień jesteśmy koleżeńscy i uczynni, ale nie da się też ukryć, że rozpiera nas energia. Jednakże kiedy trzeba, potrafimy być poważni, zmobilizować się, dać z siebie wszystko. Dobrze radzimy sobie z pokonywaniem trudności i osiągamy dobre wyniki w nauce. Pani jest z nas dumna.

Braliśmy udział w wielu różnych konkursach i możemy pochwalić się wieloma sukcesami.

Jeździliśmy na wycieczki szkolne do Teatru „Syrena” na przedstawienie pt. " Królowa Śniegu", do Teatru „Kamienica” na  przedstawienie pt. "Tytus, Romek i A'Tomek". Zwiedziliśmy też „Manufakturę” oraz Stare Miasto w Warszawie.

Świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty, Dzień Dziecka.

Dwudziestego czwartego czerwca 2016 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Teraz spotkamy się już w drugiej klasie.

Uczniowie klasy 1H wraz z wychowawcą