Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 1I‎ > ‎

Zebranie

Zebranie z rodzicami w poniedziałek 25 stycznia, sala nr 2. (Godzina podana później)

Przypomnienie o konkursie  „DZIECKO BEZPIECZNE NA DRODZE”

ORGANIZATOR: Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji

PARTNER: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Klasy 0 – III szkoły podstawowej Praca plastyczna wykonana dowolną techniką. W klasie każdy chętny przygotowuje jedną pracę o tematyce bezpieczeństwa pieszych. Prace uczeń dostarcza do wychowawcy.

Na odwrocie każdej pracy należy umieścić informację o jego autorze, wychowawcy/opiekunie, szkole.

Do prac należy dołączyć Oświadczenia rodzica.

Prace oddajemy do wychowawcy do 29.01.

Ogłoszenie

Dnia 22 stycznia planowany jest występ dzieci z naszej klasy z okazji Dnia Babci i Dziadka na który zapraszamy babcie, dziadków i oczywiście rodziców.  Występ będzie o godz. 17.30.

Zebranie

Zapraszam na zebranie z rodzicami we wtorek 15 grudnia o godz. 18.00 sala nr 2.

Zebranie

Zapraszam na zebranie z rodzicami we wtorek 27 listopada o godz.19.00 w sali nr 2.

Ślubowanie

Ślubowanie naszej klasy odbędzie się 14 października o godzinie 15.00. Zapraszam wszystkie dzieci wraz z rodzicami.

Legitymacja szkolna

Proszę o przyniesienie zdjęcia dziecka do legitymacji szkolnej do 29 września br. Należy podać na drugiej stronie zdjęcia następujące informacje: imię, nazwisko, datę urodzenia, dokładny adres zamieszkania oraz PESEL dziecka.

Zebranie

Zapraszam na zebranie we wtorek 22 września o godz 19.00 w sali nr 2.