Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 1J‎ > ‎

Informacje kl 1j

opublikowane: 19 wrz 2015, 11:33 przez Dorota Cichocka   [ zaktualizowane 1 paź 2015, 09:36 ]

Plan lekcji dla klasy IJ 

wych. Dorota Cichocka sala 7

 

Lp.

Czas trwania lekcji

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7.45-8.30

EW

EW

EW

EW

EW

2

8.35-9.20

EW

EW

EW

E MUZYCZNA

EW

3

9.25-10.10

EW

RELIGIA

EW

RELIGIA

J.ANGIELSKI

4

10.20-11.05

   WF  sg

EW

      WF   sg

ZAJ. KOMPUTEROWE

WF

5

11.15-12.00

PLASTYKA

J.ANGIELSKI

---------

Z.D.W./07

-----------

6

12.20-13.05

KMO/07

SR /08

KMG/07

----------------

K. MUZ/07

K. SPORTOWE /SG

7

13.25-14.10

KOREKTYWA/ 01

K. INFORM/ 07

-----------

AUJ/07

ETYKA/05

K.CZYTELNICZE

(GODZ.13.30-14.30)

K.J.ANGIELSKIEGO

K.PLASTYCZNE/07

ETYKA

 ew - edukacja wczesnoszkolna

zaj. komputerowe - zajęcia komputerowe

wf - wychowanie fizyczne


Nauczyciele uczący w naszej klasie:

Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe, edukacja plastyczna, edukacja muzyczna, wychowanie fizyczne

                                                                                                                                      – Dorota Cichocka

Język angielski – Iwona Mazur

Religia – Agata Cholewa

Etyka – Kamil Bieńkowski

 


ZAJĘCIA DODATKOWE DLA KL 1

 

LP

 Imię i nazwisko nauczyciela

 Zajęcia dodatkowe

Czas i miejsce realizacji

 1.

 Anna Agacińska

 Kółko Małego Odkrywcy (KMO)

 poniedziałek, 12:20 - 13:05
 sala O7

 2.

Marta Cieślak

 korektywa

 poniedziałek 13:25 - 14:10
 sala O1

 3.

 Elżbieta Duch

Kółko informatyczne

 poniedziałek 13:25 - 14:10
 sala O7

 4.

 Małgorzata Rządkowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
dla klasy I L

 wtorek 11:15 - 12:00
 sala O5

 5.

 Marzena Olędzka

Sprawne Rączki (SR)

 wtorek 12:20 - 13:05
 sala O7

 6.

 Małgorzata Rządkowska

Kółko Małego Gracza (KMG)

 środa 12:20 - 13:05
 sala O7

 7.

 Agata Cholewa

Akademia Uczniów Jezusa (AUJ)

 środa 13:25 - 14:10
 sala O7

 8.

 Aneta Kowalska

Koło Młodego Odkrywcy (KMO)

 poniedziałek 12.20 - 13.05
sala 06

 9.

 Marta Cieślak

Kółko sportowe

 piątek 12:20 - 13:05
 salaOsg

 10.

Zuzanna Pryć-Ziółkowska

Kółko plastyczne 

 piątek 13:25 - 14:10
 salaO7

 11.

 Marta Pycka

 Logopedia 

 terminy podane przez specjalistę

 12.

 Iwona Mazur

 Kółko języka angielskiego

      wtorek 10:20 - 11:05 sala O1 lub czwartek 13:25 - 14:10


Logopeda  Marta Pycka

Dzień tygodnia

godzina

Poniedziałek

10.15 – 15.30

Wtorek

9.15-15.30

Środa

9.15-15.30

Czwartek

12.00-16.00

Piątek

9.15-14.30

                                                                

                     Obiady

Poniedziałek – g. 11.20

             Wtorek – g.11.05

                         Środa – g. 11.05

                               Czwartek – g. 10.50

                                                 Piątek – g. 11.05

 

                                                                     Terminy zebrań z rodzicami klas I

 22 września 2015 r.

                            27 października 2015 r.

15 grudnia 2015 r.

                      25 stycznia 2016 r.

15 marca 2016 r.

                  17 maja 2016 r.


KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

1. Rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych: 1 września 2015 r.
2. Zimowa przerwa świąteczna: 23 – 31 grudnia 2015 r.
3. Ferie zimowe: 1 lutego – 14 lutego 2016 r.
4. Wiosenna przerwa świąteczna: 24 marca - 29 marca 2016 r.
5. Sprawdzian przeprowadzany w ostatnim roku nauki w szkole podstawowej: 5 kwietnia 2016 r.
6. Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych – 24 czerwca 2016 r.
7. Ferie letnie: 27 czerwca - 31 sierpnia 2016r.


Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych:
14 października 2015 r.( dla kl. 1 Ślubowanie),
4 i 5 stycznia 2016 r.,
5 kwietnia 2016 r.,
2 maja 2016 r.,
27 maja 2016 r.
  




INFORMACJA O WPŁATACH NA RADĘ RODZICÓW I UBEZPIECZENIU
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

W roku szkolnym 2015/2016 ustalona została dobrowolna wpłata na konto Rady Rodziców w wysokości 70 zł.
Za kolejne dziecko w rodzinie (rodzeństwo) 30 zł.

Jeśli ktoś chciałby dokonać wpłaty podczas zebrania – dyżurują wówczas członkowie rady, aby je przyjmować.

Wpłaty można dokonywać również na konto bankowe - nr konta: 
Banku Spółdzielczego w Piasecznie

63 8002 0004 0039 1560 3024 0001 lub bezpośrednio w placówce banku.

                                                               


 

 

 

 

 

Comments