Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎

Klasa 1K

Podsumowanie pracy w klasie pierwszej

opublikowane: 28 cze 2016, 02:29 przez Anna Krywińska

Podsumowanie roku szkolnego 2015/2016

w klasie 1k

Za nami pierwszy rok nauki w szkole. Prze cały ten czas wszyscy sumiennie pracowali, poszerzali swoje umiejętności i zainteresowania. Doskonalili technikę czytania, pisania i liczenia. Uczyli się swobody wypowiedzi, poznali wiele opowiadań, wierszy i inscenizacji. Zdobywali nowe wiadomości z zakresu przyrody - poznawali ciekawe rośliny       i zwierzęta, oraz środowiska w których żyją. Uczyli się o miastach i rzekach Polski. Poznali różne krajobrazy.

Doskonalili umiejętności manualne w czasie zajęć plastycznych i technicznych. Duża część uczniów wykazała uzdolnienia artystyczne.

Chętnie brali udział w zabawach i grach grupowych. Starali się stosować do reguł klasowych, być dla siebie mili                 i koleżeńscy. Uczniowie byli aktywni, chętni do pracy i pomocy innym.

Brali udział w konkursach szkolnych i międzyszkolnych zdobywając nagrody i wyróżnienia.

Z niecierpliwością czekali na wycieczki i uroczystości. Uczyli się piosenek i tańców, prezentując swoje umiejętności podczas imprez klasowych.

I tak mijał dzień za dniem…Codziennie robili postępy, na miarę swoich możliwości i  zasłużenie wszyscy otrzymali promocję do klasy drugiej.

Drodzy Uczniowie,

życzę Wam  udanych i bezpiecznych wakacji, dużo słońca, radości, wielu przygód.

Gromadźcie siły n nowy rok szkolny.

Wychowawczyni

Anna Krywińska

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

opublikowane: 1 wrz 2015, 11:03 przez Anna Krywińska   [ zaktualizowane 27 wrz 2015, 12:41 ]

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2015/2016 życzę wszystkim sukcesów, wspaniałych przyjaźni, rozwijania pasji i zainteresowań.

Wierzę, że systematyczna współpraca Państwa ze szkołą i motywowanie dziecka do wszechstronnych działań przyczynią się do jego szkolnych sukcesów. Starajmy się wspólnie w pełni wykorzystać możliwości dziecka, rozwinąć jego zainteresowania, spełnić marzenia, zaspokoić ciekawość i dać ujście życiowej energii.

Zachęcajcie Państwo nieustannie swoje dziecko do poznawania otaczającego świata oraz pobudzajcie jego rozwój. Pomogą w tym rozmowy na tematy jemu bliskie, słuchanie dziecka i zadawanie mu pytań, wspólne planowanie, czytanie, stwarzanie okazji do tworzenia prac plastycznych, a następnie opowiadanie o nich, okazywanie radości z sukcesów dziecka, dodawanie mu odwagi w chwilach trudności, stwarzanie okazji do budowania relacji w gronie rówieśników (odwiedziny, wspólne zabawy i zadania).

Anna Krywińska