Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 1K‎ > ‎

Podsumowanie pracy w klasie pierwszej

opublikowane: 28 cze 2016, 02:29 przez Anna Krywińska

Podsumowanie roku szkolnego 2015/2016

w klasie 1k

Za nami pierwszy rok nauki w szkole. Prze cały ten czas wszyscy sumiennie pracowali, poszerzali swoje umiejętności i zainteresowania. Doskonalili technikę czytania, pisania i liczenia. Uczyli się swobody wypowiedzi, poznali wiele opowiadań, wierszy i inscenizacji. Zdobywali nowe wiadomości z zakresu przyrody - poznawali ciekawe rośliny       i zwierzęta, oraz środowiska w których żyją. Uczyli się o miastach i rzekach Polski. Poznali różne krajobrazy.

Doskonalili umiejętności manualne w czasie zajęć plastycznych i technicznych. Duża część uczniów wykazała uzdolnienia artystyczne.

Chętnie brali udział w zabawach i grach grupowych. Starali się stosować do reguł klasowych, być dla siebie mili                 i koleżeńscy. Uczniowie byli aktywni, chętni do pracy i pomocy innym.

Brali udział w konkursach szkolnych i międzyszkolnych zdobywając nagrody i wyróżnienia.

Z niecierpliwością czekali na wycieczki i uroczystości. Uczyli się piosenek i tańców, prezentując swoje umiejętności podczas imprez klasowych.

I tak mijał dzień za dniem…Codziennie robili postępy, na miarę swoich możliwości i  zasłużenie wszyscy otrzymali promocję do klasy drugiej.

Drodzy Uczniowie,

życzę Wam  udanych i bezpiecznych wakacji, dużo słońca, radości, wielu przygód.

Gromadźcie siły n nowy rok szkolny.

Wychowawczyni

Anna Krywińska