Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 1K‎ > ‎

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

opublikowane: 1 wrz 2015, 11:03 przez Anna Krywińska   [ zaktualizowane 27 wrz 2015, 12:41 ]

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2015/2016 życzę wszystkim sukcesów, wspaniałych przyjaźni, rozwijania pasji i zainteresowań.

Wierzę, że systematyczna współpraca Państwa ze szkołą i motywowanie dziecka do wszechstronnych działań przyczynią się do jego szkolnych sukcesów. Starajmy się wspólnie w pełni wykorzystać możliwości dziecka, rozwinąć jego zainteresowania, spełnić marzenia, zaspokoić ciekawość i dać ujście życiowej energii.

Zachęcajcie Państwo nieustannie swoje dziecko do poznawania otaczającego świata oraz pobudzajcie jego rozwój. Pomogą w tym rozmowy na tematy jemu bliskie, słuchanie dziecka i zadawanie mu pytań, wspólne planowanie, czytanie, stwarzanie okazji do tworzenia prac plastycznych, a następnie opowiadanie o nich, okazywanie radości z sukcesów dziecka, dodawanie mu odwagi w chwilach trudności, stwarzanie okazji do budowania relacji w gronie rówieśników (odwiedziny, wspólne zabawy i zadania).

Anna Krywińska