Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 2A‎ > ‎

Ferie!

opublikowane: 29 sty 2016, 12:05 przez Ewa Chałupka   [ zaktualizowane 31 sty 2016, 11:02 ]

PODSUMOWANIE PIERWSZEGO PÓŁROCZA

roku szkolnego 2015/2016

W pierwszym półroczu uczestniczyliśmy w 14 imprezach szkolnych lub klasowych.

Byliśmy na 2 wycieczkach przedmiotowych, dwa razy na przedstawieniu w teatrze, a także uczestniczyliśmy w koncertach filharmonii.

Regularnie wypożyczamy książki z biblioteki szkolnej -  6 osób wypożyczyło w pierwszym półroczu 15 książek, 5 osób powyżej 10 książek.

Frekwencja w klasie 2a wyniosła 94,73%. Chętnie chodzimy do szkoły i zdobywamy wiedzę. W naszej klasie jest siedem osób, które wyróżniają się w nauce.

Chętnie uczestniczyliśmy w zajęciach dodatkowych.

Łamigłówki mądrej główki – 15 uczniów z naszej klasy

Kółko przyrodnicze „Cztery Pory Roku” – 11,

Sprawne rączki – 12,

Młody Pitagoras – 7

Klub młodego artysta – 7.

Braliśmy udział w licznych konkursach odnosząc sukcesy.

Malwina Jędruszczak otrzymała wyróżnienie w Gminnym Konkursie na Ilustrację do baśni H. Ch. Andersena,

Zuzanna Skrzypczyk zajęła pierwsze miejsce i tytuł mistrza w Turnieju Warcabowym,

Zuzanna Kroszkiewicz otrzymała wyróżnienie w Turnieju Warcabowym.

W klasie są osoby uzdolnione wokalnie.

Bartłomiej Guz zajął pierwsze miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek, natomiast Karolina Wanatowska

pierwsze miejsce w Konkursie Piosenki Angielskiej.

Ostatniego dnia przed feriami uczestniczyliśmy w apelu "Bezpieczne ferie" -

wiemy jak bezpiecznie spędzić te dwa tygodnie i co zrobić gdyby coś niedobrego się wydarzyło.

Czas na zasłużony odpoczynek!

Do zobaczenia w II semestrze!