Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 2A‎ > ‎

Podsumowanie roku

opublikowane: 27 cze 2016, 12:46 przez Ewa Chałupka

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

W drugim półroczu braliśmy udział w ciekawych wycieczkach.  Obejrzeliśmy wystawę klocków Lego.
 W Muzeum Etnograficznym poznaliśmy historię kawy i herbaty,  na Placu J.Piłsudskiego obejrzeliśmy zmianę warty. Przeżyliśmy niezwykłą przygodę na Farmie Iluzji. Ostatniego dnia nauki  mogliśmy sami czerpać papier w  Muzeum papieru w Konstancinie.

Uczestniczyliśmy  w koncertach filharmonii.  Wzięliśmy udział w corocznym Dniu Sportu, gdzie reprezentowaliśmy Polskę. Z uwagą oglądaliśmy apele oraz przedstawienia, organizowane w naszej szkole. Braliśmy udział  w licznych konkursach,                                                                 w których osiągaliśmy małe i duże sukcesy.

W gminnym konkursie na ilustrację do baśni H. Ch. Andersena nasza koleżanka Malwina Jędruszczak otrzymała wyróżnienie.

W turnieju warcabowym Zuzia Skrzypczyk zajęła I miejsce, a Zuzia Kroszkiewicz III.

W konkursie na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną nasz kolega Karol Wałęka otrzymał  wyróżnienie.

W gminnym konkursie origiami Zuzia Kroszkiewicz zajęła III miejsce.

Zuzia Skrzypczyk i Natalia Kalupa  zostały wyróżnione przez Panią Dyrektor za wzorowe zachowanie. Uczennice na medal!

Jesteśmy dumni z naszych kolegów i koleżanek! Gratulujemy!

Wszyscy ciężko pracowaliśmy i zasłużyliśmy na wypoczynek.

Niech żyją wakacje!

P. S. Do zobaczenia we wrześniu.