Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 2A‎ > ‎

opublikowane: 27 cze 2016, 12:48 przez Ewa Chałupka

Kochani Moi Uczniowie,

Jestem z Was bardzo dumna! Rozpoczęliście naukę jako sześciolatki i świetnie dajecie sobie radę.
Z każdym dniem idziecie do przodu, więcej rozumiecie, więcej wiecie. Pięknie czytacie, super opanowaliście tabliczkę mnożenia w zakresie 30. Wykonujecie piękne prace plastyczno – techniczne.  Jesteście ciekawi świata! Chcecie się uczyć, odkrywać nieznane.
Kochane dzieciaczki, życzę Wam udanych wakacji! Odpoczywajcie i nabierajcie sił, żeby we wrześniu ruszyć w kolejną podróż poznawania świata!

Wasza wychowawczyni

Drodzy Rodzice,

składam  Wam podziękowania za życzliwe słowa,  za wszelką pomoc przy uroczystościach, wycieczkach  czy wyjściach.                Każdy z Państwa powinien otrzymać dyplom uznania za czynny udział
w życiu klasy Waszych dzieci.  W szczególności chcę podziękować naszej przewodniczącej  Pani Sandrze Piorun – Przeździeckiej,  Pani  Helenie Studniarek, która była naszym „łącznikiem” z przewodniczącą jak również za to, że niekiedy pełniła funkcję skarbnika klasowego. Bardzo dziękuję Pani Justynie Trlik za wsparcie na wycieczkach a także za to,  że często jest  naszym fotografem.  Dziękuję Pani Marzenie Wałęce za wsparcie na basenie i wycieczkach. Dziękuję.

Wychowawca klasy IIa

Ewa Chałupka