Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 2B‎ > ‎

Legendy warszawskie ze słodkim akcentem

opublikowane: 6 paź 2015, 02:31 przez m.drabek-rogowska@sp5piaseczno.pl   [ zaktualizowane 6 paź 2015, 02:33 ]
2 października klasa 2b wraz z Panią Mariolą Zawadzką odwiedziła warszawskie Stare Miasto. Dzieci odwiedziły miejsca znane z legend, poznały historie związane z Kolumną Zygmunta, Rynkiem Starego Miasta, Syrenką Warszawską i wiele innych. Dzieci odwiedziły także sklep pełen bajecznie kolorowych słodkości. Wzięły udział w pokazie tworzenia tych cudownie kolorowych cukierków i lizaków. Z ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością uczniowie samodzielnie wykonali lizaki, a na zakończenie każdy z nich otrzymał pamiątkowy certyfikat  Młodego Cukiernika. Z relacji z wycieczki, które do mnie dotarły wynika, że dzieci bawiły się fantastycznie! Okropnie żałuję, że nie mogłam im towarzyszyć w tej super przygodzie! Poniżej zamieszczam zdjęcia, które wykonała Pani Mariola.