Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 2B‎ > ‎

Nieobecność wychowawcy

opublikowane: 8 wrz 2015, 08:10 przez m.drabek-rogowska@sp5piaseczno.pl   [ zaktualizowane 28 wrz 2015, 07:18 ]
Szanowni Państwo, Kochane Dzieciaczki,
Z przykrością informuję, że mam nogę w gipsie i na pewno aż do 28.09 (do wizyty kontrolnej) jestem unieruchomiona w domu. W związku z tym wszystkie nasze plany musimy przełożyć w czasie.... Dzieci dostaną kartkę z informacją o terminie zebrania. W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt mailowy.
Niestety, wbrew oczekiwaniom lekarzy (i przede wszystkim moim) noga nie chce mi się zagoić :( Mam nadzieję, że to zwolnienie jest jedynym zwolnieniem w tym roku szkolnym, zostało ono przedłużone do dnia 19.10. Jestem do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym: m.drabek-rogowska@sp5piaseczno.pl Serdecznie dziękuję za wyrozumiałość i wszystkie ciepłe słowa, które do mnie docierają.
M. Drabek-Rogowska
Wasza Pani