Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 2B‎ > ‎

Rok szkolony 2015/2016- podsumowanie

opublikowane: 22 cze 2016, 01:02 przez m.drabek-rogowska@sp5piaseczno.pl
Oj, dużo działo się w tym roku szkolnym! Zaczęło się od niefortunnego wypadku wychowawcy. Na szczęście dzieci dostały fantastycznego wychowawcę na zastępstwo- Panią Ewę Dolińską (bardzo dziękujemy za ogrom pracy i trud, który Pani włożyła w wychowanie i naukę uczniów 2b!). Pierwszy raz w tym roku wybieraliśmy Samorząd Klasowy. Ostatecznie reprezentantami naszej klasy zostali: Julka S. , Eryk i Michał. Odeszła od nas (niestety) Julka Czarnacka. Braliśmy udział w interesujących wycieczkach i wyjściach. Byliśmy w Warszawie gdzie wysłuchaliśmy legend i byliśmy w Manufakturze cukierków (serdeczne podziękowania za opiekę dla Pani Marioli Zawadzkiej), w Teatrze Kamienica, w Kazimierzu Dolnym i Magicznych Ogrodach. Braliśmy udział w wyjściach do Biblioteki Publicznej- spotkanie z pisarzem T. Szwedem oraz na koncerty w Domu Kultury.   Dzieci uczestniczyły w wielu konkursach i odnosiły w nich sukcesy! Gratuluję wszystkim uczestnikom!!!!!  Poniżej osiągnięcia uczniów 2 b w konkursach: (Dla wszystkich, raz jeszcze, ogromne brawa!) Lenka zdobyła wyróżnienie w Gminnym Konkursie biblioteczno- plastycznym “Moja ulubiona książka - projekt okładki”, zajęła II miejsce w konkursie szkolnym "Mój nauczyciel" i I miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym "Mój Anioł Stróż". W szkolnym Turnieju Warcabowym Julka S. zdobyła II miejsce, a w szkolnym "Konkursie Piosenki Angielskiej" Blanka zajęła III miejsce. We wspaniałym stylu, wręcz śpiewająco Klaudia i Julka S. zdobyły III miejsce w szkolnym konkursie "Kolęd i Pastorałek"w kategorii "Zespół". W tym samym konkursie, w kategorii "Solo" III miejsce zdobyła Julka Sz.
Oczywiście, przez cały rok bardzo ciężko pracowaliśmy i dlatego należą nam się przez wszystkich wymarzone i oczekiwane wakacje!

Kochana moja Klaso!
 Zasłużyliście na odpoczynek!!!!! Zbierajcie siły na nowy rok szkolny, poznawajcie i odkrywajcie świat, bawcie się dobrze, ale pamiętajcie o bezpieczeństwie! Udanych wakacji!!!!!!!
Wasza Pani Gosia