Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎

ETYKA - KAMIL BIEŃKOWSKI

EDUKACJA MUZYCZNA - KATARZYNA ROBAK

GIMNASTYKA KOREKCYJNA - WANDA PODGÓRSKA

Podsumowanie roku szkolnego 2015/2016.

opublikowane: 28 cze 2016, 01:55 przez n.korzeb@sp5piaseczno.pl

Drodzy Uczniowie.

Wymarzony od wielu miesięcy dzień właśnie nadszedł - koniec roku :)

Chciałam Wam serdecznie podziękować za rok ciężkiej pracy, dużego wysiłku, obowiązkowości i chęci do dodatkowych prac, jakimi były konkursy klasowe, zadania dla chętnych, projekt ortograficzny czy branie udziału w konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

Każdego dnia zmagaliście się z różnymi zadaniami do wykonania, projektami do zrealizowania czy utrzymaniem dyscypliny i kultury na co dzień. Jestem dumna, że mogę uczestniczyć w procesie edukowania i wychowywania tak wspaniałych dzieci jak Wy :)

W tym miejscu chciałabym wyróżnić Amelię Makowską za ogromne osiągnięcie, jakim jest wyróżnienie w "Konkursie Matematycznym Kangur" oraz w konkursie "Zuch", jak również Amelię Stefańską za udział w konkursie plastycznym w I półroczu za przepiękną pracę „Księżniczka na ziarnku grochu”

Podziękowania i gratulacje składam także tym dzieciom, które brały udział i spróbowały swoich sił w konkursach klasowych, szkolnych i poza szkolnych.

Za wzorowe zachowanie za cały rok szkolny chciałam serdecznie pogratulować: Amelii Makowskiej, Justynie Jakubowskiej, Alicji Kuligowskiej, Wojciechowi Maciejko, Mai Michalak, Mai Sokół, Amelii Stefańskiej oraz Aleksandrowi Kwaciszewskiemu.

Drodzy Rodzice.

Serdecznie Państwu dziękuję za niesamowitą współpracę, za obdarzeniem mnie zaufaniem oraz za życzliwość, z którą spotykałam się na co dzień. Bywały również chwile gorsze dla nas Wszystkich, ale działając razem, a przede wszystkim dla dobra Państwa dzieci, zdołaliśmy wypracować kompromis oraz wspólne zdanie na wiele tematów.

Życzę Wam, drodzy Uczniowie oraz Rodzice, wesołych, spokojnych, ciepłych, bezpiecznych i wymarzonych wakacji.

Do zobaczenia 1 września 2016 r.

Nagroda za pierwszy etap ortografii.

opublikowane: 23 maj 2016, 21:25 przez n.korzeb@sp5piaseczno.pl

Kukiełki.

opublikowane: 23 maj 2016, 21:18 przez n.korzeb@sp5piaseczno.pl

Meble do kartonowego domku.

opublikowane: 23 maj 2016, 21:12 przez n.korzeb@sp5piaseczno.pl

Piramida żywienia.

opublikowane: 23 maj 2016, 21:09 przez n.korzeb@sp5piaseczno.pl

PODSUMOWANIE PIERWSZEGO PÓŁROCZA W KLASIE 2 F

opublikowane: 9 lut 2016, 12:47 przez n.korzeb@sp5piaseczno.pl

W pierwszym półroczu klasa 2f bardzo dobrze funkcjonowała w środowisku szkolnym. Był to czas dużych zmian, zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Nowe sytuacje, z którymi wszyscy się spotkaliśmy we wrześniu 2015 r., nauczyły nas, że wyzwania należy traktować i podejmować z pokorą, ale również z przekonaniem, że to, co nowe, może być dobre, o ile damy sobie wszyscy szansę.

Klasa 2 f jest bardzo zdyscyplinowana, pracowita, a zarazem pełna wigoru, humoru oraz otwarta na nowości edukacyjne.

Podczas tych pięciu miesięcy nauki pracowaliśmy nad lepszym pisaniem, czytaniem oraz czytaniem ze zrozumieniem, poznawaliśmy dalsze figury geometryczne, rozpoczęliśmy naukę tabliczki mnożenia, poszerzaliśmy nasze słownictwo o nowe wyrazy, a nasza pamięć ćwiczona była niemal codziennie.

W pierwszy półroczu wprowadziliśmy konkursy klasowe, w których uczniowie chętnie brali udział, wykonywaliśmy wiele ciekawych prac plastycznych, uczestniczyliśmy w apelach szkolnych, chodziliśmy do Filharmonii oraz byliśmy na wycieczce w Teatrze w Warszawie. Uczniowie z naszej klasy brali również udział w konkursach szkolnych.

Kończąc pierwsze półrocze mogę spokojnie stwierdzić, że uczniowie z klasy 2f zrobili wszystko, by móc spokojnie spędzić ferie, które, moim zdaniem, są całkowicie zasłużone i powinny być poświęcone na odpoczynek i regenerację przed następnymi miesiącami nauki.

Życzę, zatem, bezpiecznych i udanych ferii!

Wychowawca - Natalia Korzeb.

Nasze figury przestrzenne.

opublikowane: 23 gru 2015, 23:31 przez n.korzeb@sp5piaseczno.pl   [ zaktualizowane 15 sty 2016, 03:21 ]

Ozdoby choinkowe.

opublikowane: 23 gru 2015, 23:16 przez n.korzeb@sp5piaseczno.pl