Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 2F‎ > ‎

PODSUMOWANIE PIERWSZEGO PÓŁROCZA W KLASIE 2 F

opublikowane: 9 lut 2016, 12:47 przez n.korzeb@sp5piaseczno.pl

W pierwszym półroczu klasa 2f bardzo dobrze funkcjonowała w środowisku szkolnym. Był to czas dużych zmian, zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Nowe sytuacje, z którymi wszyscy się spotkaliśmy we wrześniu 2015 r., nauczyły nas, że wyzwania należy traktować i podejmować z pokorą, ale również z przekonaniem, że to, co nowe, może być dobre, o ile damy sobie wszyscy szansę.

Klasa 2 f jest bardzo zdyscyplinowana, pracowita, a zarazem pełna wigoru, humoru oraz otwarta na nowości edukacyjne.

Podczas tych pięciu miesięcy nauki pracowaliśmy nad lepszym pisaniem, czytaniem oraz czytaniem ze zrozumieniem, poznawaliśmy dalsze figury geometryczne, rozpoczęliśmy naukę tabliczki mnożenia, poszerzaliśmy nasze słownictwo o nowe wyrazy, a nasza pamięć ćwiczona była niemal codziennie.

W pierwszy półroczu wprowadziliśmy konkursy klasowe, w których uczniowie chętnie brali udział, wykonywaliśmy wiele ciekawych prac plastycznych, uczestniczyliśmy w apelach szkolnych, chodziliśmy do Filharmonii oraz byliśmy na wycieczce w Teatrze w Warszawie. Uczniowie z naszej klasy brali również udział w konkursach szkolnych.

Kończąc pierwsze półrocze mogę spokojnie stwierdzić, że uczniowie z klasy 2f zrobili wszystko, by móc spokojnie spędzić ferie, które, moim zdaniem, są całkowicie zasłużone i powinny być poświęcone na odpoczynek i regenerację przed następnymi miesiącami nauki.

Życzę, zatem, bezpiecznych i udanych ferii!

Wychowawca - Natalia Korzeb.