Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 2F‎ > ‎

Podsumowanie roku szkolnego 2015/2016.

opublikowane: 28 cze 2016, 01:55 przez n.korzeb@sp5piaseczno.pl
Drodzy Uczniowie.

Wymarzony od wielu miesięcy dzień właśnie nadszedł - koniec roku :)

Chciałam Wam serdecznie podziękować za rok ciężkiej pracy, dużego wysiłku, obowiązkowości i chęci do dodatkowych prac, jakimi były konkursy klasowe, zadania dla chętnych, projekt ortograficzny czy branie udziału w konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

Każdego dnia zmagaliście się z różnymi zadaniami do wykonania, projektami do zrealizowania czy utrzymaniem dyscypliny i kultury na co dzień. Jestem dumna, że mogę uczestniczyć w procesie edukowania i wychowywania tak wspaniałych dzieci jak Wy :)

W tym miejscu chciałabym wyróżnić Amelię Makowską za ogromne osiągnięcie, jakim jest wyróżnienie w "Konkursie Matematycznym Kangur" oraz w konkursie "Zuch", jak również Amelię Stefańską za udział w konkursie plastycznym w I półroczu za przepiękną pracę „Księżniczka na ziarnku grochu”

Podziękowania i gratulacje składam także tym dzieciom, które brały udział i spróbowały swoich sił w konkursach klasowych, szkolnych i poza szkolnych.

Za wzorowe zachowanie za cały rok szkolny chciałam serdecznie pogratulować: Amelii Makowskiej, Justynie Jakubowskiej, Alicji Kuligowskiej, Wojciechowi Maciejko, Mai Michalak, Mai Sokół, Amelii Stefańskiej oraz Aleksandrowi Kwaciszewskiemu.

Drodzy Rodzice.

Serdecznie Państwu dziękuję za niesamowitą współpracę, za obdarzeniem mnie zaufaniem oraz za życzliwość, z którą spotykałam się na co dzień. Bywały również chwile gorsze dla nas Wszystkich, ale działając razem, a przede wszystkim dla dobra Państwa dzieci, zdołaliśmy wypracować kompromis oraz wspólne zdanie na wiele tematów.

Życzę Wam, drodzy Uczniowie oraz Rodzice, wesołych, spokojnych, ciepłych, bezpiecznych i wymarzonych wakacji.

Do zobaczenia 1 września 2016 r.