Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 5F‎ > ‎

Konkura Memory Master

opublikowane: 3 paź 2015, 13:36 przez Anna Górecka   [ zaktualizowane 3 paź 2015, 13:36 ]

Zapraszam do udziału w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego Memory Master, który odbędzie się w naszej szkole 1 grudnia 2015 r. Zapisy trwają do 15.10.2015 r., koszt 8 zł. Zapisy u nauczycieli języka angielskiego.

Konkurs jest przeznaczony dla klas 4, 5 i 6 szkoły podstawowej, sprawdza wiedzę leksykalną, listy słówek do nauczenia i pobrania są umieszczone na podanej stronie poniżej. Na konkursie pojawią się pytania zawierające tylko materiały z listy słów. Laureatami konkursu są wszyscy uczniowie, którzy uzyskali wynik powyżej 90 pkt.

Dla każdego ucznia szkoły biorącej udział w konkursie,będzie dostępna darmowa aplikacja, w której znajdują się wszystkie listy słów oraz dwie gry pomagające uczyć się słownictwa.

Przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody dla uczestników np. wycieczka do Londynu, laptopy, tablety, słuchawki, odtwarzacze MP3, breloki z latarką. Nagrody zostaną rozlosowane wśród laureatów.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie organizatora konkursu www.memorymaster.edu.pl.