Klasy‎ > ‎2015/2016‎ > ‎Klasa 5F‎ > ‎

Z życia klasy

1. Uczennica kl. 5f - Nadia Kaczmarczyk - w b.r. szk. kandyduje na stanowisko przewodniczącej Samorządu
Uczniowskiego. Wybory odbędą się 24 września. Gratulujemy odwagi i trzymamy kciuki!

2. Nadia Kaczmarczyk - sekretarzem Samorządu Uczniowskiego. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

DZIEŃ KOSZMARU

30 października nasza szkoła zamieniła się w miejsce zlotu czarownic, maszkar oraz czarowników. Uczestniczyła w nim także klasa 5f.

___________________________________________________________________________________________________

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

Dnia 2 listopada uczniowie klasy 5f brali udział w pogadance przeprowadzonej przez policjantów na temat bezpieczeństwa dzieci na drodze.

SZKOLNY DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 10 listopada obchodziliśmy w szkole Dzień Niepodległości. Aby uczcić i pokreślić patriotyczny charakter święta wszyscy byliśmy ubrani na galowo, a nasze stroje zdobiły biało-czerwone kotyliony.

ŚWIĘTO SZKOŁY

Jak co roku 13 listopada obchodziliśmy Święto Szkoły, jeden z najważniejszych dni w roku szkolnym. Nasz kolega -
Oliwier Ira - uczestniczył w wyjeździe na Powązki, gdzie znajduje się grób K. K. Baczyńskiego. Tam delegacja klas złożyła kwiaty, oddając hołd zmarłemu żołnierzowi i poecie. W szkole odbył się uroczysty apel, w którym brały udział Oliwka Schweizer, Nadia Kaczmarczyk, Gabrysia Gawrylak i Gabrysia Rak. Dodatkowym elementem podkreślającym wyjątkowość tego dnia był strój galowy, który każdy z nas miał na sobie.