Klasy‎ > ‎2016/2017‎ > ‎

PLAN RACY WYCHOWAWCZEJ

RR I SU

To już druga klasa

opublikowane: 31 sie 2016, 05:34 przez Dorota Cichocka   [ zaktualizowane 8 wrz 2016, 01:41 ]

Żegnamy lasy, łąki i pole.

Jutro, pojutrze będziemy w szkole.

Żegnamy góry, żegnamy morze.

Wracamy zdrowi, w świetnym humorze.

Piękne jest lato, miłe, wesołe.

Lecz dziś z radością witamy szkołę.

Witam serdecznie wszystkich moich uczniów po wakacjach. Życzę Wam samych najlepszych ocen i sukcesów w nauce.

Wychowawca : Dorota Cichocka