Klasy‎ > ‎2016/2017‎ > ‎Klasa 3f‎ > ‎

Nasza odpoczywalnia.

opublikowane: 10 paź 2016, 08:30 przez n.korzeb@sp5piaseczno.pl   [ zaktualizowane 10 paź 2016, 13:50 ]
Inspirując się tekstem Roksany Jedrzejewskiej-Wróbel "To jest moja szkoła" powstała w naszej klasie (na miesiąc) odpoczywalnia. Po głosowaniu, spośród, wielu propozycji jak bawialnia czy kącik tabletowy ;) powstał kącik, w którym można się zrelaksować. Na ścianie zawisł regulamin korzystania z odpoczywalni, a dzieci przyniosły poduszki, koce oraz gry i zabawki. Kącik sprawdza się bardzo dobrze. Uczniowie na przerwach chętnie w nim przebywają oraz naprawdę mogą troszkę poodpoczywać na materacach :)
Szczególne podziękowania kierujemy do Mamy naszego ucznia z klasy - Stanisława, która sama uszyła przepiękne poduszki. Dziękujemy :)