Klasy‎ > ‎2016/2017‎ > ‎

Muzyka - Marta Jędrzejczyk
Religia - Barbara Kruk
Wychowawca świetlicy - Violetta Rzeźnicka

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż".

Janusz Korczak

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim swoim uczniom oraz ich Rodzicom składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę

i życzę , by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości .

Życzę także bezpiecznych i słonecznych wakacji , interesujących podróży , niezapomnianych wrażeń , uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły .

Wychowawczyni

Ewa Dolińska

Znalezione obrazy dla zapytania wakacje obrazy

226. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Szanowni Państwo,

Celem edukacji wczesnoszkolnej jest przygotowanie uczniów do kolejnego etapu edukacyjnego, poprzez nabycie przez nich umiejętności i wiedzy określonych w podstawie programowej. Dla sukcesu edukacyjnego jednak ważne są także motywacja, postawa wobec sytuacji wymagających działania oraz sytuacji wywołujących napięcie emocjonalne                i wreszcie umiejętność autoprezentacji. Uznałam zatem, że umożliwienie naszym trzecioklasistom zdobycie tego typu doświadczenia będzie niezwykle cenne. 21 kwietnia odbędzie się szkolny sprawdzian kompetencji, diagnozujący stan opanowania przez naszych podopiecznych umiejętności określonych w podstawie programowej, jak również powyżej wspomnianych. Proszę, aby w tym dniu uczniowie byli ubrani na galowo co będzie pomocne w sztuce autoprezentacji, jednak jednocześnie proszę, aby podejść spokojnie do sytuacji – dzieci są przygotowane do zagadnień sprawdzianu i nie wymagają dodatkowych powtórek.

Wicedyrektor K. Szewczyk

Konkursy, konkursy, konkursy...

Nasz klasowy ogródeczek

RZODKIEWKA
NIEZAPOMINAJKI                              MACIEJKA
 SAŁATA               OWIES

8 MARCA DZIEŃ KOBIET

Udział w szkolnych Jasełkach

klasa 3i SP5 Piaseczno.mp4

Czekamy na ferie zimowe!!!