Klasy‎ > ‎2016/2017‎ > ‎

Wychowawca -  Danuta Jagnicka

Post bez tytułu

opublikowane: 28 cze 2017, 01:26 przez Danuta Jagnicka

Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom za współpracę i zrozumienie.
Wam Dzieciaki życzę wspaniałych wakacji i dalszych sukcesów w nauce.
Myślę, że nie zapomnicie o mnie, bo ja na pewno będę Was miło
wspominać. Byliście przesympatyczną klasą.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Wychowawczyni - Danuta Jagnicka

Zakończenie Roku Szkolnego

opublikowane: 28 cze 2017, 01:16 przez Danuta Jagnicka   [ zaktualizowane 28 cze 2017, 01:29 ]

Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

" Tak niedawno żeśmy się poznali, a dziś pożegnania nadszedł czas.
  Tyle żeśmy z sobą przezywali, dziś tylko wspomnienia łączą nas "

Dnia 23 czerwca otrzymaliśmy promocję do klasy czwartej. Z tej okazji odbyło w hali sportowej
  uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po oficjalnej uroczystości spotkaliśmy się z Rodzicami
  i innymi bliskimi. Z rąk wychowawcy otrzymaliśmy świadectwa, dyplomy, nagrody, oraz książki
  pamiątkowe. Tego dnia także przygotowaliśmy dwanaście piosenek, które zadedykowaliśmy
  naszym bliskim. Na zakończenie zaśpiewaliśmy wspólnie piosenkę " Sokoły ". Nie zabrakło
  słodkiego poczęstunku. Wszyscy życzyliśmy Sobie  wspaniałych wakacji.

Uczniowie na medal

opublikowane: 27 cze 2017, 14:27 przez Danuta Jagnicka

Uczniowie na medal w miesiącu maju

W miesiącu maju medale za wzorowe zachowanie otrzymali:
Wiktoria Bulajić, Kacper Chojnacki, Amelia Dajewska, Bartosz Gajewski,
Anna Karusewicz, Jan Kowalczyk, Lena Krych, Hanna Książka, Sonia
Kucharczyk, Joanna Lipka, Julia Majchrzyk, Aleksandra Okólska, Maja
Piwońska, Maria Prus, Hanna Pszczołowska, Wiktoria Stasiak, Antoni
Sztandera, Aleksandra Szydłowska, Oliwia Tokaj, Marcel Tomczak,
Karolina Wanatowska, Jakub Wiliński

GRATULUJEMY!!!

Dzień Dziecka

opublikowane: 27 cze 2017, 14:16 przez Danuta Jagnicka   [ zaktualizowane 28 cze 2017, 01:30 ]

Dzień Dziecka
 Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na lody!!!

Wycieczka

opublikowane: 27 cze 2017, 14:09 przez Danuta Jagnicka

Nasza niezapomniana wycieczka

W dniach 29, 30, 31 maja byliśmy na wycieczce w Krakowie, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wieliczce, Inwałdzie i w Wadowicach. Program wycieczki był bardzo atrakcyjny. Pan przewodnik opowiadał
nam o miejscach, które zwiedzaliśmy. Wspaniale bawiliśmy się w Inwałdzie. Na pewno zostaną
nam piękne wspomnienia.

Sukcesy

opublikowane: 27 cze 2017, 13:16 przez Danuta Jagnicka   [ zaktualizowane 27 cze 2017, 13:30 ]

Nasze ostatnie sukcesy

W konkursie artystycznego czytania Ola Szydłowska zajęła drugie miejsce, a Karolina Wanatowska otrzymała  wyróżnienie.
W Gminnym Konkursie Matematycznym Kacper Chojnacki zajął drugie miejsce, a Bartek Gajewski otrzymał wyróżnienie.
W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Logicznego Myślenia mistrzami i ekspertami zostali: Ola Szydłowska, Kacper Chojnacki i Bartek Gajewski.
W konkursie kształtnego, kaligraficznego pisania pierwsze miejsce zajęła Hania Książka.
W konkursie piosenki angielskiej drugie miejsce zajęła Karolina Wanatowska, a trzecie miejsce Ola Okólska. Obie uczennice reprezentowały szkołę w konkursie piosenki angielskiej, który odbył się w Międzynarodowej Szkole w Warszawie.
Najpiękniejszego anioła wykonała Oliwia Tokaj zajmując pierwsze miejsce, a Sonia Kucharczyk zastała nagrodzona za piękną szopkę.

Zachowanie

opublikowane: 23 maj 2017, 10:14 przez Danuta Jagnicka

Uczniowie nagrodzeni za wzorowe zachowanie w miesiącu kwietniu

Wiktoria Bulajić, Kacper Chojnacki, Amelia Dajewska, Bartosz Gajewski, Anna Karusewicz, Jan Kowalczyk, Paweł Kowalski, Lena Krych, Hanna Książka, Sonia Kucharczyk, Joanna Lipka, Julia Majchrzyk, Aleksandra Okólska, Maja Piwońska, Maria Prus, Hanna Pszczołowska, Wiktoria Stasiak, Antoni Sztandera, Aleksandra Szydłowska, Oliwia Tokaj, Marcel Tomczak, Karolina Wanatowska, Jakub Wiliński
Gratuluję - wychowawca

Apel

opublikowane: 7 maj 2017, 09:14 przez Danuta Jagnicka

Uroczyste obchody Narodowego  Święta  3 Maja

Tradycyjnie jak co roku obchodziliśmy kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym roku apel przygotowali uczniowie dwóch klas trzecich, podczas którego nie zabrakło pieśni " Mazurek 3 Maja". Tego dnia w naszej szkole obowiązywały stroje galowe, do których były przypięte kotyliony w barwach narodowych. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie odświętnych strojów.

Szkolenie

opublikowane: 7 maj 2017, 08:58 przez Danuta Jagnicka

Udzielanie pierwszej pomocy

Wszyscy uczniowie naszej klasy wzięli udział w szkoleniu, podczas którego nauczyli się jak udzielać pierwszej pomocy w różnych trudnych sytuacjach życiowych. Najbardziej podobały się  ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem manekina. Teraz każdy będzie potrafił udzielić pierwszej pomocy.

opublikowane: 7 maj 2017, 08:40 przez Danuta Jagnicka

Gminny Konkurs Matematyczny " Mistrz matematyki "

W eliminacjach do konkursu udział brali wszyscy uczniowie klas trzecich. Do drugiego etapu zakwalifikowało się trzynastu uczniów z naszej szkoły, w tym czterech uczniów z naszej klasy: Maja Piwońska, Kacper Chojnacki, Bartosz Gajewski i Antoni Sztandera. W drugim etapie Gminnego Konkursu Matematycznego laureatami zastali:
    II miejsce - Kacper Chojnacki
    wyróżnienie - Bartosz Gajewski