Klasy‎ > ‎2016/2017‎ > ‎

Klasa 3m

Plan Lekcji *  Grafik obiadów * Wykaz lektur * Plan wychowawczy * Rada Rodziców i SU  * Zebrania * Konkursy * Dni wolne * Kalendarz Roku Szkolnego * Zebrania * WZO


                    Wychowawca -  Agnieszka Rucińska-Pindor

                                          Nauczyciel wspomagający - Łukasz Dyakowski

Język angielski - Urszula Ufnalewska
Muzyka - Marta Jędrzejczyk
Religia - Barbara Kruk

UCZNIOWIE NA MEDAL

opublikowane: 19 cze 2017, 10:23 przez Agnieszka Rucińska-Pindor

Uczniami Na Medal w miesiącu maju zostali:



  1. POLA BŁAŻEJCZYK

  2. MAJA BUJANOWICZ

  3. OTYLIA CHAŁUPKA

  4. MICHAŁ FIEDUŁOW

  5. AMELIA KONIECZNY

  6. ANGELIKA MĄCZKA

  7. GABRIELA MIŁOBĘDZKA

  8. DAWID NOWICKI

  9. WIKTORIA ROZBICKA

  10. WERONIKA RYBAK

  11. MAJA SOŁTYSIAK

  12. WIKTORIA SZUSTKOWSKA

  13. ZUZANNA WIĄCZEK

  14. JAKUB PIOTRKOWICZ

  15. DORIAN JUSZCZUK

UCZNIOWIE NA MEDAL W MIESIĄCU KWIETNIU

opublikowane: 21 maj 2017, 10:29 przez Agnieszka Rucińska-Pindor


  1. BUJANOWICZ MAJA

  2. CHAŁUPKA OTYLIA

  3. FEDOROW PATRYK

  4. KOCZNUR FILIP

  5. KONIECZNY AMELIA

  6. MĄCZKA ANGELIKA

  7. MIŁOBĘDZKA GABRIELA

  8. NOWICKI DAWID

  9. ROZBICKA WIKTORIA

  10. SKIBA MARIA

  11. SOŁTYSIAK MAJA

  12. SZUSTKOWSKA WIKTORIA

  13. WIĄCZEK ZUZANNA

KURS PIERWSZEJ POMOCY

opublikowane: 21 maj 2017, 10:24 przez Agnieszka Rucińska-Pindor

20 kwietnia 2017 r. uczestniczyliśmy w kursie pierwszej pomocy.





KONKURS KLASOWY

opublikowane: 26 kwi 2017, 08:26 przez Agnieszka Rucińska-Pindor

Od września 2016 r. trwa konkurs klasowy polegający na zdobywaniu dodatkowych punktów.
Uczniowie codziennie mogą zdobywać takie punkty za różne prace, wykazywanie się wiedzą, umiejętnościami.
W czerwcu nastąpi podsumowanie konkursu i podliczenie wszystkich zdobytych w ciągu całego roku szkolnego dodatkowych punktów.
Przedstawiam wyniki ( zdobywców I, II, III miejsca oraz wyróżnienia) w miesiącach od września 2016 r. do marca 2017 r.



WRZESIEŃ


I miejsce - Maja Sołtysiak


II miejsce – Otylia Chałupka


III miejsce – Maja Bujanowicz, Karol Kruk


wyróżnienie – Dawid Nowicki, Marysia Skiba, Paweł Kurtz




PAŹDZIERNIK


I miejsce - Otylia Chałupka


II miejsce – Maja Bujanowicz


III miejsce – Maja Sołtysiak, Weronika Rybak, Pola Błażejczyk


wyróżnienie – Filip Kocznur, Dawid Nowicki, Amelia Konieczny,

Michał Fiedułow, Angelika Mączka




LISTOPAD


I miejsce – Otylia Chałupka


II miejsce – Dawid Nowicki, Maja Sołtysiak, Amelia Konieczny,

Maja Bujanowicz


III – miejsce – Pola Błażejczyk, Filip Kocznur, Gabrysia Miłobędzka,

Marysia Skiba


wyróznienie – Maja Dąbrowska, Weronika Rybak, Wiktoria Szustkowska,

Dorian Juszczuk



GRUDZIEŃ


I miejsce – Otylia Chałupka


II miejsce – Gabrysia Miłobędzka


III Marysia Skiba, Maja Bujanowicz


wyróżnienie – Amelia Konieczny, Weronika Rybak, Dawid Nowicki, Pola Błażejczyk, Ania Dzietczyk, Angelika Mączka


STYCZEŃ


I miejsce – Maja Bujanowicz


II miejsce – Otylia Chałupka


III miejsce – Amelia Konieczny


wyróznienie – Dawid Nowicki, Wiktoria Szustkowska


LUTY


I miejsce – Otylia Chałupka


II miejsce – Filip Kocznur, Gabrysia Miłobędzka


III miejsce – Wiktoria Rozbicka, Maja Bujanowicz, Amelia Konieczny


wyróżnienie – Dawid Nowicki, Patryk Fedorow, Marysia Skiba



MARZEC


I miejsce – Otylia Chałupka


II miejsce – Filip Kocznur


III miejsce – Paweł Kurtz, Wiktoria Rozbicka, Marysia Skiba


wyróznienie - Dawid Nowicki, Patryk Fedorow


Wszystkim dotychczasowym laureatom gratulujemy!

UCZNIOWIE NA MEDAL

opublikowane: 18 kwi 2017, 08:43 przez Agnieszka Rucińska-Pindor   [ zaktualizowane 18 kwi 2017, 08:49 ]

Uczniami "na medal" w marcu zostali:


  1. POLA BŁAŻEJCZYK

  2. MAJA BUJANOWICZ

  3. OTYLKA CHAŁUPKA

  4. PATRYK FEDOROW

  5. MICHAŁ FIEDUŁOW

  6. GABRYSIA HOŁUB

  7. DORIAN JUSZCZUK

  8. AMELIA KONIECZNY

  9. PAWEŁ KURTZ

  10. ANGELIKA MĄCZKA

  11. GABRYSIA MIŁOBĘDZKA

  12. WIKTORIA ROZBICKA

  13. WERONIKA RYBAK

  14. MARYSIA SKIBA

  15. MAJA SOŁTYSIAK

  16. WIKTORIA SZUSTKOWSKA

Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy!

SUKCESY

opublikowane: 18 kwi 2017, 08:36 przez Agnieszka Rucińska-Pindor   [ zaktualizowane 18 kwi 2017, 08:51 ]

Otylii Chałupce serdecznie gratulujemy otrzymania wyróżnienia w Gminnym Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka!


Gabrysi Miłobędzkiej serdecznie gratulujemy zdobycia złotego medalu w Gminnych Mistrzostwach w Pływaniu oraz brązowego medalu w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu Dziewcząt Szkół Podstawowych!



UCZNIOWIE NA MEDAL

opublikowane: 18 kwi 2017, 08:20 przez Agnieszka Rucińska-Pindor

Uczniami " na medal" w styczniu zostali:


  1. POLA BŁAŻEJCZYK

  2. MAJA BUJANOWICZ

  3. OTYLKA CHAŁUPKA

  4. ANIA DZIETCZYK

  5. DORIAN JUSZCZUK

  6. FILIP KOCZNUR

  7. AMELIA KONIECZNY

  8. ANGELIKA MĄCZKA

  9. GABRYSIA MIŁOBĘDZKA

  10. DAWID NOWICKI

  11. WIKTORIA ROZBICKA

  12. WERONIKA RYBAK

  13. MAJA SOŁTYSIAK

  14. WIKTORIA SZUSTKOWSKA



Uczniami " na medal" w lutym zostali:



  1. POLA BŁAŻEJCZYK

  2. MAJA BUJANOWICZ

  3. OTYLKA CHAŁUPKA

  4. MAJA DĄBROWSKA

  5. ANIA DZIETCZYK

  6. GABRYSIA HOŁUB

  7. DORIAN JUSZCZUK

  8. AMELKA KONIECZNY

  9. KAROL KRUK

  10. GABRYSIA MIŁOBĘDZKA

  11. DAWID NOWICKI

  12. WIKTORIA ROZBICKA

  13. MARYSIA SKIBA

  14. MAJA SOŁTYSIAK


Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy !!!


ŚWIĘTA WIELKANOCNE

opublikowane: 14 kwi 2017, 06:53 przez Agnieszka Rucińska-Pindor






                                                              Zdrowych, pogodnych
                                         Świąt Wielkanocnych
                                       pełnych wiary, nadziei i miłości.
                               Radosnego świętowania w gronie najbliższych

                                                                              życzy Agnieszka Rucińska - Pindor
                                   

ZAJĘCIA W MUZEUM REGIONALNYM W PIASECZNIE

opublikowane: 14 kwi 2017, 06:29 przez Agnieszka Rucińska-Pindor

29 marca 2017 r. udaliśmy się do Muzeum Regionalnego w Piasecznie na zajęcia poświęcone zwyczajom oraz obrzędom wielkanocnym. Oprócz wzbogacenia swojej wiedzy o ciekawe informacje podawane przez panią etnograf, każdy z nas wykonał kartkę świąteczną. Efekty naszej pracy prezentujemy na zdjęciu.



GALERIA KLASY III M

opublikowane: 10 kwi 2017, 09:47 przez Agnieszka Rucińska-Pindor   [ zaktualizowane 10 kwi 2017, 09:58 ]





Galeria powstała na prośbę Poli i Mai.


1-10 of 44