Klasy‎ > ‎2016/2017‎ > ‎

Klasa 4c

Co robiliśmy w 2016 roku w 4c

opublikowane: 4 sty 2017, 02:21 przez Nieznany użytkownik

Pierwsze 4 miesiące czwartej klasy było dla nas nie tylko czasem przyzwyczajania się do nowych nauczycieli i przedmiotów, ale również czasem wspólnej zabawy. Nasza klasa świetnie bawiła się na Zabawie Andrzejkowej

Wspólnie świętowaliśmy nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Pani Grażyna Orłowska również dołączyła do swoich ostatnich z wielu wychowanków.

Po świątecznym objadaniu się postanowiliśmy się trochę poruszać na lodowisku.

W nadchodzącym roku mamy nadzieję na jeszcze więcej czasu wspólnie spędzonego na dobrej zabawie.

Wzorowe zachowanie za listopad

opublikowane: 15 gru 2016, 23:21 przez Nieznany użytkownik

Za miesiąc listopad wzorowe zachowanie uzyskali Anna Wawer i Damian Laskowski. Obydwoje poza wzorową postawą ucznia reprezentowali klasę na konkursach i zostali w nich nagrodzeni oraz włączali się w inne działania na rzecz szkoły.

Konkurs wiedzy o patronie szkoły

opublikowane: 7 lis 2016, 11:20 przez Nieznany użytkownik

Mam przyjemność poinformować, że nasza Ania Wawer zajęła II miejsce w konkursie wiedzy o patronie szkoły K.K. Baczyńskim. Gratulujemy całą klasą i życzymy dalszych sukcesów.

Bezpieczny w internecie

opublikowane: 25 paź 2016, 01:21 przez Nieznany użytkownik   [ zaktualizowane 25 paź 2016, 01:23 ]

Już niedługo kolejne zajęcie wychowawcze związane z konkursem "Bezpieczny Tu i Tam". Na poprzednich uczniowie stworzyli mapy myśli czym dla nich jest internet.

Zmiana planu

opublikowane: 17 paź 2016, 11:26 przez Nieznany użytkownik   [ zaktualizowane 25 paź 2016, 00:53 ]

W związku z długotrwałą nieobecnością nauczyciela języka polskiego od poniedziałku 17 października 2016 r. następuje zmiana planu lekcji.
Aktualny plan w zakładce: Uczniowie - plan lekcji
Proszę o zapoznanie się ze zmianami

Justyna Kacperska

Projekt na sprzątanie świata

opublikowane: 6 wrz 2016, 01:31 przez Nieznany użytkownik

Szanowni Państwo,

Zespół przyrodniczy przygotowuje projekt na sprzątanie świata w przyszłym tygodniu. Dzieci mają za zadanie policzyć ilość plastików wyrzucanych w domach przez kolejne 5 dni. Uczniowie w dniu dzisiejszym dostali kartki do wypełnienia i przyniesienia na przyszły tydzień (przyroda we wtorek). Proszę traktować dni tygodnia z tabelki z pewną dowolnością. Sądzę, że jest to dobra okazja do sprawdzenia ile śmieci produkujemy jako społeczność szkolna. Proszę o wsparcie dzieci w tym projekcie.

Justyna Kacperska