Rekrutacja

ZASADY REKRUTACJI DO ODDZIAŁU SPORTOWEGO W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ PROWADZONEJ PRZEZ GMINĘ PIASECZNO NA ROK SZKOLNY 2020/2021 - szczegóły

REKRUTACJA 2020/2021 - POTWIERDZENIE WOLI PRZYJĘCIA DZIECKA

Szanowni Państwo,
Z uwagi na zagrożenie rozprzestrzeniania się wirusa COVD-19 została uruchomiona w systemie NABO nowa funkcja potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej lub klasy pierwszej szkoły podstawowej w formie elektronicznej.

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Potwierdzenie przez rodziców dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej woli kontynuacji edukacji przedszkolnej w kolejnym roku szkolnym - rodzice składają pisemną deklarację w terminie od 10.02.2020 r. do 17.02.2020 r.

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że została utworzona strona internetowa poświęcona oświacie w Gminie Piaseczno. Dostępna jest ona pod adresem: www.oswiata.piaseczno.eu

KRYTERIA REKRUTACJI 2020/2021

Zasady rekrutacji do klasy pierwszej i oddziałów przedszkolnych dostępne pod linkiem: