Rodzice‎ > ‎Rada Rodziców‎ > ‎

Archiwum 2014/2015________________ 13 ________________

MIEDZYNARODOWY SUKCES SPORTOWY


02.05.2015 w Czeskim mieście Kadań odbył się międzynarodowy turniej sztuk walki BOHEMIA OPEN 2015. 
Jeden z naszych uczniów Kluź Mateusz z klasy IVi jako reprezentant Polski zdobył: 

1 miejsce lightcontakt chłopcy do 15 roku życia - 140cm 
1 miejsce lightcontakt elita chłopcy do 15 roku życia - 140cm
1 miejsce pointfighting chłopcy do 15 roku życia - 140
3 miejsce pointfighting elita chłopcy do 15 roku życia -140cm


GRATULUJEMY TAKIEGO SEKCESU!

                ________________ 12 ________________

Zebranie RADY RODZICÓW________________ 11 ________________


1 marca NARODOWY DZIEŃ " ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH "

" W hołdzie Żołnierzom Wyklętym - bohaterom antykomunistycznego podziemia, który w obronie niepodległości bytu Państwa Polskiego, walcząc o prawo do samostanowienia i urzeczywistnienie dążeń demokratycznych społeczeństwa polskiego, z bronią w ręku, jak i w inny sposób, przeciwstawili się sowieckiej agresji i narzuconemu siłą reżimowi komunistycznemu... " 
Byliśmy na dzisiejszej uroczystości w kościele św. Anny.  Po mszy uroczystość kontynuowana była przy tablicy poświęconej Żołnierzom Wyklętym na dziedzińcu kościoła, a całość zwieńczyły chór "Lira" oraz Piaseczyńska Orkiestra Dęta. 


              
                                                       ________________ 10 ________________


Bal Karnawałowy

Godz. 8:35 – 10:10 – klasy I i oddział przedszkolny 0a 
Godz. 10:20 – 12:00 – klasy II i III  
Godz. 13:25 – 15:05 – klasy I i oddział przedszkolny 0b 
Godz. 15:15 – 16:50 – klasy II i III

Godz. 18:00 – 20:00 – klasy IV  VI

Wszystkim dzieciom życzymy udanej zabawy :)________________ 9 ________________

Dzień Babci i Dziadka


        W piatek w naszej szkole odbył się Dzień Babci i Dziadka. Było to duże przeżycie nie tylko dla dzieci, ale także dla dziadków, którzy mieli okazję zobaczyć pociechy w ich szkolnym środowisku. Cieszymy się, że tak licznie udało się wszystkim przybyć, a dziadkom raz jeszcze składamy serdeczne życzenia z okazji ich święta. 

          ________________ 8 ________________
                         
Podsumowaniu Roku Sportowego 2014 Gminy Piaseczno


W dniu 06.02.2015r, byliśmy  obecni na Podsumowaniu Roku Sportowego 2014 Gminy Piaseczno. Dla nas rodziców było to bardzo ważne wydarzenie. Jeden z uczniów naszej szkoły Kluź Mateusz z klasy IVi został zaproszony na galę inauguracyjną. Otrzymał nagrodę za wysokie wyniki sportowe w 2014 roku w kategorii NADZIEJA sportowa. Nagrodę wręczał Burmistrz Piaseczna Pan Zdzisław Lis. Gratulacje dla Mateusza, życzymy dalszych sukcesów.  

       ________________ 7 ________________

Zebranie Rady Rodziców

W najbliższy poniedziałek 09.02.2015r o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców. Jak zawsze spotykamy się na stołówce szkolnej. Na spotkaniu obecna będzie Pani Dyrektor Edyta Pyszyńska. 
Zapraszamy !!!________________ 6 ________________


Uwaga Konkurs !


Zachęcamy  wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „ Moja rodzina w ruchu”
 Regulamin oraz zgoda na przetwarzanie danych jest w zakładce aktualności. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów 
 klas IV-VI, a termin dostarczenia prac to 10.03.2015r. Zachęcamy do wzięcia udziału i za wszystkich trzymamy kciuki. Zdjęcie: Pisaliśmy już, że nasza szkoła przystąpiła do projektu „Szkoła Sportowych Talentów”.W związku z tym zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „ Moja rodzina w ruchu”, który został z tej okazji zorganizowany. Regulamin oraz zgoda na przetwarzanie danych jest w zakładce aktualności na stronie szkoły. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klad IV-VI, a termin dostarczenia prac to 10 marca. Zachęcamy do wzięcia udziału i za wszystkich trzymamy kciuki :)


________________ 5 ________________


Grupa Zamknięta Dla Rodziców

Zapraszamy wszystkich rodziców do grupy zamkniętej, która powstała na fb. Łatwiej będzie można ustalić najważniejsze sprawy. Dużo szybszy kontakt usprawni nasze działania, a co za tym idzie przyspieszy wiele ważnych spraw. 


Zapraszamy was wszystkich. Wystarczy wejść i wysłać prośbę o dodanie do grupy.

 Do zobaczenia :)
  ________________ 4 ________________

Nakręcamy pomoc! Zbieramy !


Kochani dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali siebie, dzieci i całe rodziny w zbieranie nakrętek, zakrętek i korków. Kolejna partia została dziś spakowana i dostarczona, aby wspomóc szczytny cel. Wiemy, że bez was by się nam to nie udało. Cieszymy się, że możemy także tutaj liczyć na waszą pomoc. DZIĘKUJEMY i zbieramy dalej!


Zdjęcie: Zakręcona akcja TRWA!  Kochani dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali siebie, dzieci i całe rodziny w zbieranie nakrętek,  zakrętek i korków. Kolejna partia została dziś spakowana i dostarczona, aby wspomóc szczytny cel. Wiemy, że bez was by się nam to nie udało. Cieszymy się, że możemy także tutaj liczyć na waszą pomoc. DZIĘKUJEMY i zbieramy dalej!

________________ 3 ________________

Aniołkowa Paczka

Aniołowie, czyli Ci wszyscy, którzy przyczyniliście się do sukcesu jakim w tym roku była akcja Aniołkowej Paczki.

 DZIĘKUJEMY!  Jesteście kochani!


Zdjęcie: Kochani Aniołowie, czyli Ci wszyscy, którzy przyczyniliście się do sukcesu jakim w tym roku była akcja Aniołkowej Paczki - DZIĘKUJEMY! Niemalże wszystkie paczki trafiły już do rodzin. Ostatnie z nich dostarczymy jutro, ale nie udałoby się nam to bez was. Jesteście kochani!

________________ 2 ________________

Siatkarskie czwartki

W czwartki na dużej sali gimnastycznej  od godz.18.30-21.00 organizowane są siatkarskie zmagania rodziców i nauczycieli  Towarzyszy temu dużo śmiechu, wspólnej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Nie ma znaczenia poziom umiejętności, a jedynie chęć gry. Zapraszamy wszystkich do wspólnej gry. Czekamy na was w każdy czwartek!


Zdjęcie: Przypominamy kochani, że we czwartki na dużej sali gimnastycznej organizowane są siatkarskie zmagania rodziców i nauczycieli ;) Towarzyszy temu dużo śmiechu, wspólnej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Nie ma znaczenia poziom umiejętności, a jedynie chęć gry. Mamy nadzieję, że w kolejny czwartek nie zabraknie także każdego z was! :)                            _________________ 1 ________________