Rodzice‎ > ‎Rada Rodziców‎ > ‎

Dobrowolna składka na RR

W roku szkolnym 2022/2023 ustalona została dobrowolna wpłata na konto Rady Rodziców w wysokości 70 zł.
Za kolejne dziecko w rodzinie (rodzeństwo) 30 zł. Są to pieniądze, z których finansowane są między innymi:
  • nagrody w konkursach,
  • dyskoteki szkolne, bale
  • imprezy edukacyjne
  • dekoracje
  • nagrody książkowe dla najlepszych uczniów, puchary
  • poidełka dla dzieci
  • książki pamiątkowe dla uczniów klas  III i VIII  - zakończenie roku szkolnego
  • upominki dla uczniów klas 0 - zakończenie roku szkolnego
  • wydatki okolicznościowe
  • dofinansowanie dla najbardziej potrzebujących uczniów
  • i wiele wiele innych
Wpłaty można dokonywać wyłącznie na konto bankowe -  nr konta:

Bank Pekao SA

lub bezpośrednio w placówce banku.

W tytule wpłaty należy umieścić dopisek - "darowizna"  oraz, podać : imię, nazwisko dziecka oraz klasę do której uczęszcza dziecko.

Dzięki Waszej pomocy i wsparciu finansowemu, możemy cały czas doskonalić naszą szkołę i uatrakcyjnić proces nauczania naszych dzieci, dlatego zachęcamy Państwa do wpłacania składek na fundusz Rady Rodziców i branie czynnego udziału w naszej działalności.

System motywacyjny
Od 2018 roku funkcjonuje system motywacyjny dla klas.
Pierwsze 10 klas, które wpłacają składkę otrzymują jej zwrot.
Trzy pierwsze klasy otrzymują 100% zwrotu.
Kolejnych siedem klas otrzymuje 30% wpłaconej kwoty.
WARUNEK - kto pierwszy ten lepszy (decyduje kolejność wpłat na konto Rady Rodziców) oraz klasa powinna dostarczyć zebrane deklaracje w formie papierowej.