Rodzice‎ > ‎Rada Rodziców‎ > ‎

_______________
DRODZY RODZICE

______________

W roku szkolnym 2018/2019 ustalona została dobrowolna wpłata na konto Rady Rodziców w wysokości 70 zł.
 Za kolejne dziecko w rodzinie  (rodzeństwo) 30 zł. Są to pieniądze, z których finansowane są między innymi:
  •   nagrody we wszystkich konkursach,
  •   dyskoteki szkolne, Bale: karnawałowe, szóstoklasistów
  •   imprezy edukacyjne
  •   dekoracje
  •   nagrody książkowe dla najlepszych uczniów, puchary
  •   poidełka dla dzieci
  •   książki pamiątkowe dla uczniów klas  III, VIII i 3 gim. - zakończenie roku szkolnego
  •   upominki dla uczniów klas 0 - zakończenie roku szkolnego
  •   wydatki okolicznościowe
  •   i wiele wiele innych
Jeśli ktoś chciałby dokonać wpłaty, podczas zebrania - dyżurują członkowie rady, aby je przyjmować.
Wpłaty można dokonywać również na konto bankowe -  nr konta:

Banku Spółdzielczego w Piasecznie

lub bezpośrednio w placówce banku.

W tytule wpłaty należy umieścić dopisek - "darowizna"  oraz, podać : imię, nazwisko dziecka oraz klasę do której uczęszcza dziecko

Dzięki Waszej pomocy i wsparciu finansowemu,  możemy cały czas doskonalić naszą szkołę i uatrakcyjnić proces nauczania naszych dzieci, dlatego zachęcam Państwa do wpłacania składek na fundusz Rady Rodziców i branie czynnego udziału w naszej działalności.